Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ebből az alapanyagokból...

Ebből az alapanyagokból milyen étel lesz?

Figyelt kérdés

Skorpió, giliszta, só, csipsz, vaj,Tej, zokni.

Kitudtok ebből valamit főzni?

Sajnos nekem ez van itthon


2021. dec. 1. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem még ez sincs.
2021. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de majd feltetlenul kinalj meg
2021. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jolvan adok belőle
2021. dec. 1. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Tejbe olvaszd fel a vajat,rakd bele a skorpiót meg a gilinyót,kevergesd míg sűrű lesz,közbe sózd meg.Ha besűrüsödött töltsd zokniba,és egy éjszakára tedd hűtőbe.Másnap felszelheted,chipsszel isteni.
2021. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Skorpiót ledarálod tejjel. Megsózod kicsit és addig eteted a kukacokat vele, amíg labda nagyságúak lesznek. Ha felpuffadtak, akkor mindegyik gombócot bedugod egy belül megvajazott lyukas zokniba és megpirítod 60 fokon. Ha kész, akkor cipsszel és babérleveles csokoládéval tálalod. Jó étvágyat kívánok!
2021. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gilisztát és a skorpiót összedolgozzuk egy kis vajjal beletömködjük a zokniba majd sós tejben főzzük 12 percig. Köretként csipsszel találjuk.

Tipp: a zokni lehetőleg ne legyen kimosva, mert a mosószer vagy az öblítő elviheti az ízeket, ráadásul a használt zokni kellemes sajtos- gombás ize feldobhatja eledelünket.

Jó étvágyat!

2021. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!