Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyha kiderülne hogy én...

Hogyha kiderülne hogy én genetikailag egy ember vagyok, mi történne a világgal?

Figyelt kérdés

Több millió évvel ezelőtt, mikor a tatárok elől menekültünk hogy életünket megmethessük, elástunk egy kincset. Ezt a kincset a kútban találtuk meg, pontosabban egy piros ruhás ember találta meg.


Egyetlen kérdés maradt, ebben a kútban van egy papír amit maga Vitéz László bábfigura írt alá.

Eszerint a papír szerint kiderülne hogy ember vagyok nem pedig robot.


Ti mit tennétek a helyembe?


2021. dec. 12. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elásnám magam, majd a bolygóm földjével együtt elmennék Atlantiszba, ahol megtudnám egy turulmadártól, hogy Frodó mégsem semmisítette keg a Gyűrűt. Tehát útra kelnél és mikor megtaláltam a Gyűrűt, én lennék a nagy Úr.
2021. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez valóban egy nagyon jó terv #1.

Meg is kezdem az előkészületeket.

De hogy éljem túl a víz alatt?

2021. dec. 12. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha kiderülne, hogy hét macska vagy, az már lenne valami.
2021. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dzsoki ***** válasza:
77%
Egy papír,nem jelent semmit.Nekem,olyan papírom van,hogy amikor azt megmutatnám,téged elvinnének!Egyébként,macerás.Legalizálnod kéne magad,munkát keresni,járulékokat fizetni stb.
2021. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!