Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Roxfort felvételi követelménye...

Roxfort felvételi követelmények? Hogy készüljek fel, mire vigyázzak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jövőre a tanulmányaimat a Roxforton szeretném folytatni. Nem tudom hogy hol helyezkednék el utána, és hogyan élnék meg varázslásból, de ez nem fontos. Én mindenképp ott akarok tanulni. Vannak itt olyanok, akik a Roxforton végeztek, és mesélnének róla kicsit? Rólam annyit, hogy eléggé tapasztalatlan vagyok, ha sikerült is 1-2 varázslat, az csak véletlenül. Családomból mindenki mugli, azt mondták hogy maradjak én is az, titkoljam el a képességeim. De én lázadó tini vagyok, szóval nem hallgatok rájuk, és megyek a Roxfortra. Van valami spéci felvételi vizsga? Mik a kritériumok? Mennyi a tandíj? Ösztöndíjat kaphatok-e? A diákok barátságosak? Na és a tanárok? Sokat követelnek? Hétvégente szoktak a koliban bulik lenni, meg ilyesmi? (Fű, pia, stb.) A vizsgaidőszak mennyire necces? Közepes angol nyelvtudás egyébként elég, vagy fel sem vesznek ha nem beszélek folyékonyan? Érteni majdnem mindent értek angolul, a beszéd nem megy annyira. Ja és tényleg nagyon sokba kerül? Mármint egy rakás könyv, egyenruha, pálca, seprű meg miegymás, ez nagyon sokba fog fájni? (Diákhitel??) Minden hasznos tapasztalat, tanács érdekelne, akár privátban. :) Köszi.

2021. dec. 23. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Legalább humoros lennél.
2021. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bekaphatod. Én varázsló vagyok, nem humorista.
2021. dec. 23. 18:21
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Akkor miért a humor kategóriába írsz?
2021. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert az ezotériából elüldöztek a muglik.
2021. dec. 23. 18:23
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kaptad meg a leveled 11 évesen, akkor neked már mindegy.
2021. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De azóta van egyetemi képzés is, ha jól tudom.
2021. dec. 23. 18:30
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Konzultálj Harry Potter-el.
2021. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Még mindig nem vagy vicces...
2021. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Te se.
2021. dec. 23. 19:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj oda menni, tele van veszélyekkel! Helyettr az internetről a vécén ülve mindent megtanulhatsz, amit az ezósok tudnak!
2021. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!