Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha megeszek egy liter benzin...

Ha megeszek egy liter benzin áráért egy nagy szelet csokitortát, akkor 10 év múlva a kapitány fia hány éves lesz, ha még azt tudjuk, hogy a fenolok halmazállapota inkább szilárd, de a form-aldehid (metanal) gáz halmazállapotú?

Figyelt kérdés

#energia #kémia #kihívás #kapitány #Ténylegesen igaz-e
2021. dec. 26. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Kémiai kötésnek, a kénsavnak, Hwasanak és adrenalinnak köszönhetően 19éves lesz.
2021. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki tudja, hogy most ebben mi a Humor?
2021. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1:már közelítünk a megoldáshoz vezető úthoz, de én nem kötném össze az adrenalint a hugysav termelést a kenyai származású, kínai eredetű, import kénsavval. De ez csak a szerény véleményem...
2021. dec. 27. 01:12
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: ne engem, hanem az ügyes moderátorokat kérdezd ezt a rendkívül fontos kérdést!
2021. dec. 27. 01:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A napnál világosabb, a válasz egyértelműen nyolc
2021. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem.

A válsz 6, de Jupiteri évben

2021. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom mondani, mint a másik ugyanilyen poénodnál, Érezni, kell, hogy ebben nincs semmi, Van egy geg benne, hogy az olvasó hú, de meglepődik mert az összetett mondat eleje és vége nem alkot egységet és ez volna a humor forrása. Ilyet napköziben unalmunkban...akkor már több van a megkevert közmondásokban: alamuszi macska partot mos...más szemében a szálkát told meg egy lépéssel...ki korán kel, nappal álmodik...közös lónak ne nêzd a fogát...lassú víz disznót győz...tessék
2021. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most X éves a kapitány fia, tehát 10 év múlva pontosan X+10 éves lesz. Hogy ez pontosan mennyi? Hát kétszer annyi, mint a fele.
2022. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem év(x)=x+10

8cal vitatkozva: amit te írtál nem igaz, mert amit te állítottál pontosan annyi, mint amit én mondtam, tehát 8szor annyi, mint a 4edének 2ede

2022. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!