Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bocsánat, de Hogyha időutazó...

Bocsánat, de Hogyha időutazó lennél és te irányítanád a vállalatot, landolnál-e a Plúton és csak úgy mennél tovább, ha már csak fókaidomár vagy,de akkor hogy marad életben hal a Marson?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2022. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mansour ***** válasza:
100%
A fókák 3 krumplival zsonglőrködnek, én pedig krumplistésztával, de már a tehén is megellett azóta. A fókatehén. Hej, de nehéz élet ez, és emellett még két Holdon gazdálkodom. A borjak azóta a Vénusz-dombon legelésznek, én meg csak arra figyelek, nehogy holdkóros legyek. A Marson a hal gyorsan hal, de legalább fagyasztva sokáig megmarad. Én nem is vágyom oda, pedig sokszor mondják nekem, hogy Mars innen. A Plútó kutyán nem landolnék, sajnálnám szegényt, olyan jól eljátszik a fókákkal. Na de mennem kell, mert már berzenkednek a borzok, és a krumplistésztás számomat is gyakorolni kell. Egy villán egyensúlyozom végig, a számig, amivel közben számolok (háromig, vagy ameddig sikerül). Hej, kutya egy élet ez...
2022. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2 xDD


Az a krumplistésztazsonglőrködés szerfelett érdekes lehet:)

2022. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A hal neve: Wanda.
2022. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mia f*szt szívtál more aggyá má nekünkis! 😀
2022. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Furrytaily McCyanfoxface ***** válasza:
100%

Jómagam időutazó vagyok, ezért úgy gondolom, hogy a válaszom releváns lehet.


A kérdését viszont nem igazán tudom értelmezni, ezért csak a két értelmezhető részére reagálok.


>landolnál-e a Plúton

Időutazáskor a helyed nem változik meg a téridő szövetében, csak az időpont, amikor ott vagy. Tehát, ha a Plútón vagy és időutazást hajtasz végre, akkor a Plútón fogsz landolni. A Plútóra való látogatást pedig csak védőfelszerelésben ajánlom. Kivéve, ha a jővőbe utazol, ugyanis amikorról én jövök, akkor a Plútót már terraformáltuk, és létesítettünk rajta egy törpebolygó múzeumot, illetve a Naprendszer legnagyobb jégkorcsolyapályáját.


>hogy marad életben hal a Marson

Jelenleg sehogy, de a jövőben azt is terraformálni fogjuk, és biztos lesz rajta valahol halastó.


Ha esetleg van az ön tulajdonában időgép, kérem szóljon!

2022. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van, de nincs nálam.
2022. jan. 6. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Téridőugrás fantás kupakkal.Pukk,nyomi,és hopi!
2022. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát búvárpipával.

Ezt nem tudni...

2022. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A búvárlapok most nagyon futnak
2022. jan. 8. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!