Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Műfenyőt érdemes megpróbálni...

Műfenyőt érdemes megpróbálni kiültetni?

Figyelt kérdés
Idén használtunk először műfenyőt. Egy ismerősöm kiültette tavaly januárban. Azt mondja nem ment tönkre, nem száradt el csak a nyáron világoszöldre változtak a tűlevelei. Azt hittük ősszel vagy télen vissza sötétednek de nem így történt. Ennek a fotoszintézishez van köze?

2022. jan. 6. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést az Egyéb/Humor kategóriában kellett volna feltenned. Egyébként ne ültesd ki, a műfenyők jellemzően nyári álmot alszanak, legjobb hely nekik egy kuckós pince meg egy száraz kartondoboz.
2022. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Huha azert eleg alacsony a humorszinted. Hacsak nem 8-10 eves vagy.
2022. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már párszor megpróbáltam. Mindig sikerült kiültetnem. Már egész kis ültetvényes parkom van műfenyőkből. Kiültetéssel kísérleteztem; eddig 20-ból 20 alkalommal sikerült; de aztán persze még nem sikerült rábírnom őket a növekedésre. De majd meglátjuk; legközelebb. Kínálgatni fogok nekik sütit, és sót, és bort. Mert én ezeket mind szeretem. Jó motiváció lenne szerintem.
2022. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1es és 3as köszönöm a tippeket. 2es: 1es.
2022. jan. 6. 15:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ne felejtsd el megtrágyázni!
2022. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mansour ***** válasza:
Ültesd ki nyáron a nyugágyba, megérdemli a kikapcsolódást. Vigyél neki limonádét vagy alkoholmentes sört is!
2022. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ki volt aki átrakta a kérdésemet a gyomornedv kategóriába? Akkor már miért nem a kertész kategóriába??
2022. jan. 6. 18:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Most mi a bajod? Ha ezt a kérdést valóban komolyan gondoltad, akkor komolyan fordulj elmeorvoshoz.
2022. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Inkább kertészet nem?
2022. jan. 6. 19:52
 10/16 Dzsoki ***** válasza:
Érdemes megpróbálni kiültetni.Nem,nem fognak visszazöldülni a levelei.Sőt,még fakóbbak lesznek.Nem a fotoszintézishez,csak a napsugárzáshoz van köze.
2022. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!