Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok nekem vicces helyzetek...

Írnátok nekem vicces helyzeteket, amibe keveredtek, vagy hallottátok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék nevetni.

Köszönök előre is minden választ!



2022. febr. 15. 19:04
1 2
 1/13 Humor Herold ***** válasza:
100%

Randiztam egy lánnyal.A harmadik randi volt.Mozis program. A mozi előtt találkoztunk.Megnéztük a filmet, utána még ittunk ettünk beszélgettünk.Majd indultunk hazafelé.Felajánlottam hogy hazaviszem,mert sétált volna.Így pedig még együtt tudtunk lenni,és a lakhelyénél a kocsiban még tudtunk is beszélgetni.

Szóval mentünk a parkolóba a kocsihoz.Több autó állt egymás mellett.Mindkét oldalon állt az én kocsim mellett is.Én az anyós üléshez mentem, hogy kinyissam a lánynak az ajtót.Hátranézek,és a csaj sehol.Aztán nézem,és látom hogy a mellettem lévő kocsi anyósülésénél áll :) Azt hitte az az én kocsim,mert ugye annak a kocsinak a vezető ülésénél álltam :) Aztán hamar leesett neki hogy nem az az én kocsim, csak udvarias akartam lenni :D

Jót nevettünk rajta :)

2022. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez jó! 😂
2022. febr. 15. 19:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Iskola
2022. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
???
2022. ápr. 4. 16:48
 5/13 anonim válasza:
Megkértem egy gyakornokot, hogy egy dokumentumból másoljon nekem 150 példányt. Csak 50-et másolt, amikor szóltam neki, hogy 150 kellett, kidobta az 50-et, és másolt még 150-et.
2022. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Jajj, ne! Ez fájt! Nagyon nagyon fájt! 😂

2022. júl. 5. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Késő délután besurrantam sokszor zongorázni, mivel csak ott tudtam gyakorolni.

Szüleim nem adtak rá keretet, hogy tanulhassam (pedig volt pénz, csak nem rám, hanem húgomra).

Szakkör nem volt, saját billentyűsöm... Álom volt.


A teremben voltam megszokott kis öngyakorlásomon,majd hirtelen nyílt az ajtó és abbahagyva lecsuktam.


Féltem, hogy tanár és leszid, de egy fiatal srác volt.


Elkezdtünk dumálni, zongoráztunk, tök jó volt.


Utána összefutottunk a napokban, egyik nap szünetben a folyosón haladva beszélgettünk elhaladt mellettünk pár diák, akik felénk fordúlva "jó napot, tanár úr!" - aztak.


Nézek körbe, sehol egy tanár... A fiatal srác volt az xD


Érettségi +szakmán voltam és nekünk nem volt ének óra, ezért nem ismertem őt, mint tanárt. XD Azt hittem egy diák a sok közül.

2022. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jajj. 😂 Köszönöm. Jöhetnek még ilyenek.
2022. aug. 3. 19:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Engedtem egy nagy fingot a bnőmnél es elkedzetem körülnézni ... kérdezi, hogy mit csinalsz? Mondtam, hogy keresem a kis madarat ami idefingott ... erre ő: kis madár ? Ez gólya volt bmeg ...
2022. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez április 1-jén történt pár éve, ami még viccesebbé teszi:


A cipőm tépőzára nagyon rissz volt, folyton felcsatolódott,már ott voltunk a suliban, mikor o. Társaim nagyban mondják, hogy kicsatolódott.

Én meg erősködtem, hogy "nem veszem be"

De ők csak mondták, mire én ránéztem és tényleg ki volt csatolódva xd

2022. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!