Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan mondjuk meg az osztályt...

Hogyan mondjuk meg az osztálytársunknak hogy ő egy kakadu?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már régen észrevettük hogy van egy kakadu osztálytársunk....(már egy egész csordát is alapított) kérdésünk az lenne hogy hogyan állíthatnánk meg őt (akár ölünk is) vagy esetleg mondjuk meg neki hogy tudunk a titkáról?!?!? Előre is köszi a válaszokat nagyon fontos lenne minél előbb válaszolni ugyanis nagyon félünk

#félelem #madár #kakadu #írjatokmertmeghalunk #fiatalságomvészbenjár
2022. márc. 2. 09:33
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
78%
Te egy idióta vagy.
2022. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
78%
keress egy orvost
2022. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Annyira jó a humora ennek a korosztálynak, csak mi nem értjük...

Aztán 3 év múpva fogod a fejed visszanézve, mekkora cringe volt minden amit csináltatok :D

2022. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%

szerintem legyetek vele őszinték! nem érdemes köntörfalazni, terveket szőni a háta mögött, ha valóban kakadu - és én hiszek nektek -, akkor úgyis rájönnek, mert a kakaduk elég okosak.

tehát szembesítsétek vele, és mielőbb szsbaduljatok meg tőle, mert a kakaduk VESZÉLYESEK!!!!

2022. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Úristen...
2022. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Kérdés jelentve
2022. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
74%
Kakadú gechik
2022. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
És nem talált ide egy aspergeres sem, aki abba kötött volna bele, hogy a kakadu nem csordában él? Na, akkor majd én. :D
2022. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%
Fizesd le olajos magvakkal.Vagy ilyesz rá egy mű héjával attól félnek.
2022. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
szerintem ez az egyetlen olyan kérdés aminél ilyen sokan nem realizálták hogy a kérdés humor kategóriában van tehát nem komoly a kérdés. Amúgy meg nyugodtan elmondhatjátok neki csak óvatosan mert megtámad.
2022. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!