Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha vannak olyanok, hogy...

Ha vannak olyanok, hogy teaser, akkor léteznek tizeneggyerek is ?

Figyelt kérdés
ki az a tizenegy gyerek, és mi a nevük xddd

2022. márc. 6. 11:58
A kérdező szavazást indított:
Ödön , Béla, József, Mátyás, Dénes, János, Lia, Berta, Marika, Elvira, Alfonz
Roberta, Árpád, Zsolt, Zita, Amarilla, Erik, Márk, Cecília, Ividő, Alejla, Zoárd, Erika
Demeter, Jácint, Rudolf, Adalbert, Marianna, Flóra, Arabella, Gabriella, László, Emese, Kitti
Larissza, Klaudia, Jenő, Mihály, Gyula, Krisztián, Édua, Máté, Miklós, Krisztina, Örs
Gizella, Jolanda, Gáspár, Sámson, Milán, Leó, Vajk, Hilda, Klarissza, Diána, Zelma
Antónia, Gusztáv, István, Teodor, Glória, Dorotina, Regina, Gilberta, Hánsz, Jürgen, Rodolfo
Angelika, Tamara, Inez, Márió, Rupertó, Danielló, Száncsez, Miksa, Gordon, Evelin, Pál
Ágoston, Lotti, Imre, Irma, Ilona, Debóra, Teodóra, Ignác, Kálmán, Károly, Dezső
ez mi?
XD
4 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell teával keverni a sert? Vagy fordítva?

Nem lehetsz elég "eleven", mert szerintem nem a "teaser"-szót akartad írni.

Csak hát itt mindenkinek olyan telefonja van, ami mindent is átír.

2022. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Á, értem. Szóval a teaser egy teázó tulajdonképpen.

Teázásra javaslat :


esős idő, többen is, ott állni az eresz alatt; egyszercsak egyik meglöki a másikat (de szigorúan úgy, hogy Ne essen el! ), hogy aszondjahogy :

Most te ázol ! :)


Amúgy én szeretem a Chert; és néha teázás közben hallgatom a számait. Sőt, néha esőben. :) Amúgy érdekesség képpen ide dobnám be, hogy két Cher van, egyik az eredeti, a sima (A Turn back time-os), és a Lloyd, aki asszem, róla kapta a nevét:)

2022. márc. 6. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, megnéztem azt az újabb Cher-t, hogy miket produkál.

Érdekes, hogy régebben azt a zenét csak egy "dizni"-dvd extrái között tudtam volna elképzelni, ott is csak a harmadik almenüben.

2022. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) :)
2022. márc. 6. 14:47
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Érdekes társalgást folytattok, de sajnos én, mint egyszerű földi halandó, ilyen szratoszférikus magasságokban már tériszonnyal küzdök.
2022. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hú. akkor ne menj a sztratoszféra közelébe ! :) Adjak neked egy térképet ? :) Hogy lásd, hogy merre tudod elkerülni a sztratoszférát.
2022. márc. 7. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!