Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az füstölt, szárított, aszalt...

Jelen! kérdése:

Az füstölt, szárított, aszalt oroszlánlé kivonat jó ízű?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
uh... xppp
2010. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Én eddig csak nyárson sütött párolt süteményben találkoztam ilyennel:O

Ezt hol lehet kapni?

2010. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ hogy hím vagy nőstény oroszlánból készült-e. A hím nem jó mert oroszlánondó íze van és még hizlal is.

A nőstény viszont remek étrendkiegészítő.

2010. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
A jó!
2010. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy gasztronómiai csoda, a legek legje, pikáns, markáns, de mégis könnyed és lágy ízvilágú, főleg Magyarországon elterjedt ez a kivonat.
2010. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Geráppááá ***** válasza:
83%

én egy diszkóba kóstoltam nagyon finom volt=)

a hím oroszlán hölgyeknek ajánlott=P

a nöstény kicsit olyan visszafogottab izű szerintem...

2010. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

itthon találtam egy véletlen egybeesés miatt. pont amikor uttam a redbullomat beugrott az ablakom egy lila lóharapás kíséretével és kilökték a kzemből a redbullt ami egyből szárnyra kapott és rögtön felrepült a szőnyeg tetejére és kiásta magát :( így nekem csak a házi pálinka maradt... és mivel ott voltak ezek az igen ergya jövevények is muszány volt megosztoznom velük innentől kezdve nem emlékszem semmire de reggel amikor felkeltem ott volt az asztalomon egy ajándékos doboz amit kinyitottam és volt benne egy szájpadlás és rajta egy lakat, erre kinyitottam és ott volt benne ez az ign finom ízű kivonat


tudom hogy hétköznapi történet de gondoltam hátha valakit érdekel hogyan telnek napjaim

2010. szept. 16. 17:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vadítsd meg egy kis trancsírozott mentolos füstölt szalonnával, - amit leöntesz borsos mazsola öntettel!
2010. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mentolos baconnel tényleg nem rossz! Én még megbolondítanám egy kis párolt, félzsíros leopárdtúróval.
2010. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!