Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek zseni vagyok, ezt...

Szerintetek zseni vagyok, ezt találtam fel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy mindenki szeretne izmokat, de azért keményen is kell edzeni, és ezt sokan nem tartják be.


Gondolkodtam egy kicsit nem kell hozzá sok kb. 2 perc alatt kitaláltam a dolgot, emiatt is érzem magam zseninek.


Tehát az a helyzet, hogy ugye izmosodáshoz bukáshoz közel kell edzeni, azt ajánlják, hogy olyan 1-2 ismétlést hagyjunk a tankban. Vagyiiis, ha én a 2 ismétléshez ragaszkodom, hogy annyit hagyok benne, akkor a íme a teóriám.


Szóóval a helyzet az, hogy mi van akkor ha én 10 sorozatot csinálok minden izomra edzésenként, de minden sorozatban olyan súlyt használok, hogy 2 ismétlés menjen belőle. Ekkor jöhet a szabály, hogy 2 ismétlést benn kell hagyni a tankban. Azazzz edzés nélkül erőltetem magam és izmosodok.


Ötletek? Szerintem ZSENIÁLIS.



2022. aug. 2. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Tűzhányó az agyad.
2022. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Már értem, hogy téged, miért nem az eszedért tartanak.🤦‍♀️
2022. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zseni vagy
2022. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
Van egy kis bibi a teóriádban. Izmosodni akkor fogsz, ha mikroszakadások keletkeznek az izmodban, és a gyulladáskeltő citokin jelzőmolekulák munkába lépnek; begyógyítják a szakadásokat. De az izmok szakadásához a határig kell erőltetni őket. Stimmt?
2022. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyi eszed van mint humorod.
2022. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4, igen és pont azt mondják annyira kell keményen tolni, hogy 1-2 ismétlés maradjon a tankban minden sorozatnál.

Ha épp 2 megy a súllyal, akkor ha 0-t nyomok bele pont 2 marad benne.

2022. aug. 2. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!