Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért magyarok a manók, de a...

Miért magyarok a manók, de a törpék, tündérek és sellők nem?

Figyelt kérdés
Törpe vagyok. Van magyar nemzeti identitásom. De a manók röhögnek rajtam, azt mondják, hogy nem vagyok magyar, mert törpe vagyok. Ezek szerint a törpék, sellők és tündérek nem lehetnek magyarok

2022. aug. 3. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod a Himnusz mind a 8 versszakát fejből, szereted a zsírosdeszkát és a lángost, a felmenőidet vissza tudod vezetni a Vereckei-hágóig és nem bírod elengedni az Aranycsapat dicsőségét, valamint meggyőződésed, hogy Hófehérke mellett is magyarul beszélő törpék voltak, akkor nem mondhatják rád, hogy nem vagy szittya magyar törpe.

Ez a kivagyiság amúgy jellemző a manókra. Ne foglalkozz velük, nagyképű népség.

Én csillámpóni vagyok, rám a manók mindig azt mondják, hogy hazaáruló vagyok, csak mert néha a fellegekben járok... :(

2022. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
A törpék a németeknél élnek Grimmékből kiindulva,sellők inkább a meleg tengerekben.,a tündérek meg Angliában Shakespeare szerint.
2022. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!