Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit akarhat ez a lány?

Mit akarhat ez a lány?

Figyelt kérdés
Munka közben, kajálás közben engem bámul, és amikor ránézek nem fordítja el a fejét, hanem mosolyog
2022. nov. 20. 14:35
A kérdező szavazást indított:
A: lecsót akar főzni, és azt szeretné, ha megkóstolnám
B: Puliszkát akar főzni
C: Lacipecsét szeretne ebédelni, de bevásárlás közben elfelejtete megvenni hozzá a Lacit
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
D: tetszel neki??
2022. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Meg akarja mérni a Duna állását Paksnál. Mi mást?
2022. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ritka csúnya vagy és érdekes meg nevetséges vagy számára.

Láttam már ilyen esetet nem is egyet.

2022. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát, én is szeretek az egyik kollégámmal kajolni, fiatalok vagyunk,és dögösek. Asszem, nálunk kölcsönös, hogy imádjuk egymást bámulni. :):):):)
2022. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*még nem volt köztünk semmi; még friss az ismerettség, de remélem, lesz. :):) Ami késik, nem múlik, és ami késik, az jön. XD Hogyha valamiről ki tudod jelenteni; hogy ,,Késik", akkor az jön. :):) Különben azt mondanád, hogy ,,Nem jön". XD Ezt az eszmefuttatást csak már gondoltam megosztani, amúgy nem tudom; mennyire tartozik ide; csak lehet jó/mókás; és akkor má' megosztom. :):)
2022. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
90%
#5: Abból látszik, hogy a természet igazságos, hogy legalább dögös vagy. XD
2022. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#1 talán. Nem tudom eldönteni.

Ha öltözőben (koedukált) egyszerre mentünk öltözni, és felállt a csiklója, jött is belőle valami gennyes, sárga váladék (fehér bugyi volt rajta, átázott tőle), az mit jelent?


#2 először én is erre gondoltam, amikor a farzsebéből előrántott egy vízmértéket. Szóval lehetségesnek tartom..🤔


#3 ne légy iligy és rossz indulatú. Légy egyensúlyban a természettel, legyél inkább légy. 🫂

(Elhívott randizni, de nem tudja, hogy homokos vagyok, ráadásul éces is.)


#4 "Dögös szó jelentése

dögös (melléknév):


1. dögtesttel megtelt.

2. Dögkóros.

3. Átvitt értelemben: Nyavalygós, beteges.

4. Szexi."


Ezek közül melyik szó jellemző rátok? A dögkórós? Sajnálom, őszinte rész vétem. Remélem gyógyítható😭


[link]

2022. nov. 20. 18:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Imádlak benneteket . :") Szexik vagyunk természetesen. :):) 4. és 5. vagyok. :):) 3
2022. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, mikor itthagytam a gépet, még nem kezdett el megint önszorgalomból felesleges hármasokat írkálni. :S xd
2022. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

7: "(Elhívott randizni, de nem tudja, hogy homokos vagyok, ráadásul éces is.)"


Hát akkor meg van oldva, ezért mosolyog a lány mert rájött a tényekre és csak incselkedik veled.

3-as voltam :P

2022. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!