Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van a szobádban háztartási légy?

Van a szobádban háztartási légy?

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak Háztartási Lett, de elég jól súrolja a padlót.
2022. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, a lábszagom vonzóbb számukra mint a téli álom.
2022. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.

Hiszen drága jó édesanyám régen a lelkemre kötötte: - Édes fiam, csak arra figyelj, hogy a háztartásodban boldog légy!-

2022. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, hiszen a légy jó mindhalálig.
2022. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy muslinca legyeskedik itt. Nekünk csak erre futja. Mert hogy futkározik is. A tévé képernyőjén.
2022. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs,elűzték a büdösbogarak.
2022. dec. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van, mert ki akarom próbálni, hogy tényleg több legyet lehet e fogni egy kanál mézzel, mint egy hordó ecettel, csak egyenlőre még egy fél hordónyi ecetet tudtam csak szerezni, de gyűjtöm szorgalmasan a kísérlet megkívánja a kellő mennyiségi pontosságot és ugye a hordó az háromszáz literes.
2022. dec. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Áhh, tél van, elpusztult szegénykém.🥺
2022. dec. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs, de párszor már volt. A kedvemben járnak általában, mert szeretnek rászállni a mezítlábas lábamra, én meg szeretem, ha mászkálnak rajta. Éppen ezért az is megvalósul sokszor, amikor mondták nekem, hogy "Légy talpon!", mert van, hogy a talpamon van egy légy. Szeretem ott is, ha csikizi a mászkálásával.
2023. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!