Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtátok? Itt az elhallgatott...

Tudtátok? Itt az elhallgatott igazság

Figyelt kérdés

Tét András a jól menő vállalkozó talán maga sem álmodhatott volna Bugácsi sportkocsiról,ha nincs meg benne a magyarok leleményessége. Nem véletlenül mondta Domb Tihamér,hogy ha kicsi a Tét a kedvem sötét.


Higany Alfréd a magyar rónák örökzöld csalogánya magyar származása miatt emelkedett ki a pop-rock szakmákba.


A pofonjairól híres Sátoraljaújhelyi Béla sem lett volna világhírű színművész, ha nem a Borsodi talponállókban tanulta volna ki a pofonosztás művészetét.



2023. jan. 11. 20:55
 1/5 anonim válasza:
XD
2023. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Domb Tihamért meg Sátoraljaújhelyit nem sikerült beazonosítanom, a másik kettőn röhögtem :D
2023. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tanácsházi Gréta klímavédő aki miatt Bugácsi kocsikkal hetvenkedő Tét András köszönheti a bekasztlizást,szenvedélyes aggodalommal figyeli a magyar anyaföld természeti sorsát.


50 krajcár réti szerecsen dalnok már-már poétikus sorait a magyar anyaföld édes csecséből szívta be magába

2023. jan. 11. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint mindenki, majd meghal ez a Bandi is. Oda nem viheti magával a vagyont. Ha mégis maga mellé temetteti a pénzét, Jolán Angéla majd kirabolja a sírját.
2023. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem!

Én Réthy Cuppantós Mancitól egészen mást hallottam.

2023. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!