Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Na szóval. Van egy találmányom...

Na szóval. Van egy találmányom nékem. Hogyan köll eztet levédetni? (univerzális tőtő)

Figyelt kérdés
Azt találtam kitalálni, a hurkatőtőre szerelek dinamót oszt amikor tekerjük akkor tőti a hurkát is meg a telefont is egyszerre. Univerzális. Ilyet te nem rendősz az Amazonon. Mondom nehogy mán valaki ellopja az öteltet. Ebbű akarok venni tíz disznajt meg két tehent meg új 4wd dzsipót.

2023. febr. 3. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudományos, fantasztikus

Tudományos fantasztikus pop

Hatalmas bombasztikus sokk

A Teremtő ismét alkotott

2023. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kőn azt neked tudod báttya, hogyan védetik az anyagot, hagyad csak majd én megódom. Köz tezsvé, hogy rámbíttad a talámányt, ne aggógy jó kezekbön lösz.
2023. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Még hejesen irni sem tucc, mert a jó az nem jó, hanem lyó(tetszés szerint ló vagy yolo, esetleg loú).
2023. febr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Összekevered a fonetikus tájszólást a hülyének tettetéssel.
2023. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy tetteti?
2023. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem tettettem, alázattal fordultam mindig is a tudományhoz(#3 voltam).
2023. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!