Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » . Te eszetlen Teller Ede,...

. Te eszetlen Teller Ede, megverted eme embereket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem lehettem gyenge. Eme emberek engem megkergettek letepertek, meghempergettek, elevenen megettek. Nem engedhettem. Deres fejemen rettenetes sebeket ejtettek. Embertelen cselekedet, ezeket nem nemes ember teremtette. Reszkettem, de nem engedelmeskedtem.
2010. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Helyes, eme tettel elnyerted nemes eszedet, de nem lehetsz kegyetlen! becstelen egyedek nehezen felejtenek. meglelnek, elvernek, kegyetlen fegyverekkel elkergetnek.De te, te Ede, egyszerre lehetsz kegyetlen, sebezhetetlen, ennek eleme egy fekete egyed, egy kecske, s ezzel megnyerheted eme veszedelmes helyzetet.
2010. okt. 4. 20:21
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
He! Emese SMS-e gyere fel MSN-re.
2010. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Befejezem: ezek elengedtek, de nem felejthetek , mert megsebeztek. Nem kedvelem ezeket, mert Teller helyett Kellernek neveztek. Helyes ez? Meglelnek, elfenekelnek, gyenge testemen menetelnek? Ezt nem engedhetem meg! Elmegyek, nem fedezhetnek fel. Fekete kecske legyek? Ez lenne egyetlen szerepem? Nem tehetem, mert elsenyvedek. Ezek nem renyhe celebek, esetlen Mekk-mesterek. Elernyedtem, lefekszem...
2010. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
mivivavan?
2010. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Te eszement, nem fekhetsz, mert ezek meglelnek. eme eszement esztelen emberek elvernek. Ede! Gyere velem, elvezetlek egy helyre melynek neve Epere, ezen helyen megleled szent fekete kecske serleget. gyere Ede jer velem...
2010. okt. 5. 20:43
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem mehetek, mert terhes gyermekem nem enged el. Letepert, keresztes seregeket ellenem vezetett. Sejtelmesen merengek, ez lenne egy megkeresztelt petesejt, melyet nemzettem, elcseszett, repedezett telephelyen? Nehezen felneveltem, etettem, egyetemre bejegyeztettem? Rettenetes gengszterek cementbe belehempergetnek... De nem leszek tehetetlen. Lehet nekem Epere kegyelmes menhelyem? Bekecses fekete kecske sereg engem elrejthet? Rendben, megyek veled, eszes ember, mert te megmentesz!
2010. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
jertek velem Szegedre! xD :D
2010. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Szegedre he? !Te elmebeteg emberke!
2010. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegedet szeretem, de nem mehetek veletek, legfeljebb egyetemre, mert Pesten telepedtem le ezer esztendeje, vesztemre...
2010. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!