Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tavaly Ukrajna nyerte az...

Tavaly Ukrajna nyerte az "Eurovíziós", dalfesztivált. Ha én elmegyek napi 2x szolizni(hogy feka legyek) transzneművé műtöm magam,akkor én is megnyerhetem Gáspár Győző nincs szerencsém című dalával?

Figyelt kérdés
2023. febr. 10. 21:26
 1/8 anonim válasza:
52%
Sajnálom, de nem, te ehhez túlságosan retardált vagy, hozzád képest Győzike is MTA professzor.
2023. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez kirekesztő és rasszista hozzászólás.

Black trans women lives matter

2023. febr. 10. 21:34
 3/8 anonim válasza:
61%

Az a helyzet, bro, hogy se nem humoros, sem nem kreatív ez a megafonos szintű retardáltkodás, amit idehánysz.

Értem én, hogy túl sok volt a tablettás, meg a sufnipálinka, és jobboldali influenszerre ittad magadat, de hidd el, nem jó, amit csinálsz.

Józanodj ki, aztán majd holnap gondolkodj pár órát valami minőségibb trollkodáson, esetleg kérj tanácsot a megafonos csicskáktól.

2023. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Magyarország részt vez az Eurovízión? Úgy tudtam pár éve kilépett belőle. Úgy meg indulni sem tudsz.
2023. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Igen, téged ünnepelnének. Utána, ha nem menne a karrier, kapnál egy gyerekműsor-vezetői állást valamelyik ország állami tévéjében.
2023. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lucifer-666 ***** válasza:
Azért bármi szarral nem győzhetsz...
2023. febr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

#6

De Gyölzővel igen

Pláne ha Bejakassza

2023. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra azért figyelj, hogy a szakáll maradjon meg. Mondjuk az lehetne hidrogénfehér színű, az minden csokibarna "nőnek" különösen jól áll.
2023. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!