Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy reptoidnak mekkora terrári...

Egy reptoidnak mekkora terrárium kell? És mit kell neki enni andi? Hány celsius foknak kell lennie a terráriumban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Igen.
2023. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Kérdezd meg tőle.
2023. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 De nem tudok reptoidul, ő meg nem tud se magyarul se angolul :(
2023. márc. 11. 22:02
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
A reptoid önellátó előlény, és nem szabad bezárni, különben bosszúból telefingja a szobádat.
2023. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 De a nálam lévő reptoid az egy elfogott kém, ezért ha elengedném akkor visszatérne a reptoid birodalomba és jelentene a feletteseinek, ezzel pedig egy esetleges reptoid inváziót segítenék elő. Viszont megölni nincs szívem, ezért gondoltam hogy ő lesz az új hüllőm.


Eghyéként van egy nőstény szakállas agámám. Az álltalam elfogott reptoid egy hím, és látszik rajta hogy rá van gerjedve a szakálélas agámára. Tehetem őket egy terráriumba? Ha párosodnak születhetnek kicsinyeik?


Mondjuk az a baj, hogy a szakállas agámán terráriuma túl kicsi ewgy reptoidnak, de akkor építenék egy nagyobbat.

2023. márc. 11. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Kérd el O'Neill ezredestől az emblémát, attól emberi külseje lesz, és tud majd beszélni.

Csak vigyázz, hogy ne hagyd rajta, mert akkor könnyen beolvad az emberek közé.

2023. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5 Ha valóban így van, akkor meg kell büntetni. Például kösd rövid pórázra, és nézettesd vele az agámádat.
2023. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lucifer-666 ***** válasza:
Azok nem Annunakikat esznek?
2023. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon szertik a jég salátát, a camembert sajtot és a pacal pörköltet. Lekjobban 40 celsius fok feletti hőmérsékletet kedvelik, ezért is hajtyák végre Földünkön szándékosan a globális felmelegedést. A suarmyaiból le kell vagdosni különben elREPül.
2023. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 Akkor a reptoidok tudnak repülni is? Én ezt eddig nem tudtam.


Egyébként az egyik szobámat átalakítottam egy nagy terráriúmmá, most jelenleg ott van. Ott csak 35 celsius fokos hőmérsékletet állítottam be neki, de így is jól érzi magát. Meg Németh Szilárd hozott pörköltöt neki, és az tényleg nagyon ízlett a reptoidnak. Csak félek, hogy Szilárd el fogja árulni Viktornak hogy nálam van egy reptoid és emiatt a TEK elkobozza. Szerintetek ez reális veszély?


#7 Úgy csináltam, de elvágta a pórázt és emiatt tudott párosodni az agámámal? Ebből lehetnek szakálas agáma-reptoid hibridek?


#8 Nem tudtam hogy annukaikat is megeszik. Azt hittem hogy ők a reptoidok szövetségesei. Ennek ellenére is megeszik őket?

2023. márc. 13. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!