Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Polgármester akarok lenni már...

Polgármester akarok lenni már gyerekkorom óta. Nem számít,hogy melyik város, község vagy falu. Szerintetek,hogy induljak el?

Figyelt kérdés

Közel 40 éves vagyok. Még nem töltöttem be hasonó jellegű munkakört.

Iskolai végzettségem is csak egy keményen megszerzett érettségi és pár tanfolyam. Diplomám nincs, viszont nagyon jó vagyok a SIMS-be és az Age of empires-be. Kimagasló lelkesedéssel tölteném be a pozíciót. Mit tudnátok ajánlani?



2023. márc. 14. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem annyira oktatási téma, mert nem függ végzettségtől egyáltalán.

Szerintem faluban a legkönnyebb próbálkoznod, minél kisebb annál jobb.

Azért, mert ilyen kis településeken nem a jelölt politikája számít igazán, hanem a személye.

Tehát találj egy falut, ahol polgármester akarsz lenni. Költözz oda. Ezek után válj a faluban ismert és közkedvelt emberré, így meg is van a szavazóközönség. A kampányban meg lehetőleg a falu minden lakójával beszélgess, találkozz (ezért előnyös a kis falu), és kelts jó benyomást. Ez kb elég is.

2023. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jól hangzik! Hol tudom megnézni az elérhetö állásokat? Szóval akkor nem kell tanulnom,csak jópofizni a lakókkal. Oke!
2023. márc. 14. 16:25
 3/14 anonim válasza:
60%

Mekkora troll vagy! Sims? Age of empires? Ez olyan, mintha valaki kommandós akarna lenni, csak azért, mert végigtolta a Hív a Kötelesség, vagy a Becsületérdemrend fps játékokat! Értjük a humort, de eljátsszom, hogy komolyan veszlek:


Amúgy minden ember lehet polgármester, Magyarországon nem kötötték cenzushoz. Az más kérdés, hogy CSAK úgy lehetsz polgármester, ha van elég embered a képviselő testületben, tehát nem csak egyedül indulsz, de kell a banda is!

2023. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 nem álláshirdetés alapján leszel polgármester, hanem az önkormányzati választásokon kerülnek kiválasztásra. Az adott település lakossága szavazással választja meg a polgármestert. A cél, hogy rád szavazzanak. Jövőre lesz ilyen választás, akkor kell nyerned a faluban ahol polgármester akarsz lenni. Ha nem nyersz, várhatsz öt évet.
2023. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

oké. Szóval kell egy falu; Oda kell koltöznöm; össze kell haverkodnom a helyiekkel; Már csak egy jó házat kell találjak. Oké! Ez megvalósítható.

Köszi a tanácsokat!

2023. márc. 14. 16:53
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Az mkkp tart karokkal vár.... 😃 🤦🏻
2023. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mkkp az mi?
2023. márc. 15. 08:15
 8/14 anonim válasza:
100%
Akkor rólad ennyit! Tényleg csak csinálod itt a hlyét! ez egy mkkp troll ne foglalkozzatok vele!
2023. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rakerestem valami kutya part. Kulfoldrol akarom ezt csinalni masodallasban, tavmunkaban.
2023. márc. 15. 09:22
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 nem neked való a polgármesterség ha ennyire fogalmatlan vagy. Ez nem olyan munkakör, amit távmunkában, másodállásban be tudnál tölteni.
2023. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!