Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi jön ki? Melyik a jobb?

Mi jön ki? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

1.

A) alma

B) körte

2.

A) Star Wars

B) Gyűrűk Ura

3.

A) Málna

B) Eper

4.

A) Hetifort

B) Gráciaroxfort

5.

A) Könyv

B) Film



2023. márc. 31. 06:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pl: Abaab
2023. márc. 31. 06:17
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

1b

2 egyik sem

3a

4 tessék??

5b

2023. márc. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a Hetifort meg Gráciaroxfort?
2023. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1, B

2, Húha ez nehéz, de inkább A

3, Ez valami Harry Potteres dolog?

4, B (alapvetően nem szeretem a filmeket, de ha film helyett sorozat lenne, akkor már elgondolkodnék a válaszon :D)

2023. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ebből már kiadták mindet. Az alma-széria nekem kétszer van meg. Az egyik dedikált a Sanyi által .
2023. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*Na jó, akkor válaszolok bővebben is. :):)


Alma és körte között lehetőleg nem választanék. De ha nagyon muszáj, most éppen, pillanatnyilag jobban hajlok a körte felé; de amúgy nagyonjó mind a kettő; tehát nem választanék.

Gyűrűk ura engem jobban leköt; számomra jobban nézhető, de a Star Wars is jó. De inkább GYU

Ez a málna vs eper kérdés ez most komoly? :):) Ez is megin mi :):) Ha nagyon muszáj, akkor eper, a földieper az a hivatalos; a faepret, ami nekem nem eper, hanem szeder; azt nem ismerem; még nem kóstoltam. De amúgy ittis ugyanúgy fain a málna is meg a földieper is.


A) Hetifort

B) Gráciaroxfort

Ezek fogalmam sincs, mik, de jelöljük meg a B-t, mert az jobban néz ki leírva/ jobban hangzik.

Film, ez egyértelmű. Az olvasás számomra megterhelő, monoton, sok.

2023. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*ja és jól tudok olvasni, csak nem szeretek; nekem az feladat; mégha jó könyvet olvasok is.
2023. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*Úgy értem, hogy akkori, ha önszántamból olvasom.

A Harry Potter 6-ból volt olyan, hogy még a film előtt el akartam olvasni; de "kényelmes" tempóban, de volt olyan, hogy asszem 6 fejezetet olvastam el egy nap, hogy legyek már túl az olvasás részén; és tudjam már meg; mi a sztori.

2023. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, most néztem, hogy kihagyatam a málna vs epret, ott inkább az eperre szavazok :DD
2023. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A Hetifort és a Grácia Roxfort két Harry Potteres szerepjáték

[link] [link]

2023. ápr. 1. 01:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!