Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vettem egy éjjeli szekrényt....

Vettem egy éjjeli szekrényt. Nappal hol kell tartani?

Figyelt kérdés
2023. máj. 22. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Logikus:a nappaliban.
2023. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem kell foglalkoznod. Nappal láthatatlanná válik. Tehát, ha most látod; hibás, vidd vissza. XD [Nehogy! :D :) :) Nappal ugyanott van mint éjjel, csak szégyellős, és fél is az éjjeliszekrényevőktől; úgyhogy ilyenkor álcázza magát. Mint a kaméleon, hogy a színe olvad; vagy sima, 1xű, 7köznapi; nappaliszekrénynek/állandószekrénykének; vagy metálegyüttesnek. ♥ Időnként zöldborsónak is; de az nehezen megy neki, úgyhogy ritkán csinálja.
2023. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nappal nem lehetne kivinni a konyhába, hogy legyen mit enni?
2023. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is gyakran eszem éjjeli szekrényt. xd ♥

[2. vagyok :) ]

2023. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az ötödik vagyok és van bennem fél elem.
2023. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem éjjeliedényem van. Az ágy alatt tartom. Próbáld meg, hogy az éjjeliszekrényt be tudod-e tolni az ágy alá. Ha nem sikerül, akkor kicsit lapítsd ki.
2023. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az éjjeliszekrény egy éjjeli ragadozó. Csak éjjel bújik elő rejtekéből és vadászni kezd a prédájára. Jaj annak, aki összetalálkozik vele éjjel. Borzalmas dolgokat művel. Ha nagyon belefeledkezik a vadászatba és meglepik az első hajnali napsugarak, akkor elporlad és csak egy kupac fűrészpor marad a helyén.
2023. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az éjjeliben.
2023. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!