Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az unikornis pónik hol szoktak...

Az unikornis pónik hol szoktak legelni?

Figyelt kérdés

amúgy ezt nem humorba akarnám mert komolyan gondolom , csak átraknák ide úgyis szerintem :D:D


szóval van nekik erre valami szivárvány mező , vagy mi?


2011. márc. 10. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
írhattad volna az ezotériába... am. szerintem a holdon.:)
2011. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ott túlságosan idióta válaszokat kapnék , valami ilyesmit hogy a plejádok etetik meg hasonlók :D
2011. márc. 10. 23:14
 3/11 anonim ***** válasza:

A szivárvány lábánál a Nagy Zöld Rengeteg túloldalán jobbra fordulsz, ott találni fogsz egy pékséget, a pékség után egyből balra fordulsz ott a körforgalomnál a 3. kijáraton hajtasz ki majd menj egyenesen amíg meg nem találod az Istállót. De csak időpontra fogadnak vendégeket.


A legelő egyébként nem az Istállóban van hanem valahol Kínában. Remélem azért tudtam segíteni azzal, hogy leírtam hol az irodájuk.

2011. márc. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Unikorniába,menj te is velük legelni.
2011. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hehe, ez az utolsó válasz ott volt. XD amúgy kérdező; ezt komolyan gondoltad? :DDD
2011. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igen komolyan , hallottam már híreket egy ilyen gyönyörű helyről de még senki sem járt ott !

gondolj bele ha megtalálnám és hoznék róla fotókat akkor én lehetnék az első ember aki bebizonyította a létezésüket és gazdag és híres lehetnék és lehetne egy unikornis háziállatom is

2011. márc. 11. 16:55
 7/11 anonim válasza:
utolsó válaszoló vagyok. Erre még nem is gondoltam. :OOOOO Most milyen lenne már, ha felfedeznénk egy bolygót, nem?:SS :D
2011. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

bolygó lejárt lemez , már vagy 10 éve próbálkoznak vele de nem sikerült ...

és én vagyok az első akinek az unikornis az eszébe jutott mint felfedezés ! hát nem brilliáns ötlet?

2011. márc. 11. 17:10
 9/11 anonim válasza:
(megint én vagyok) de ez még Einstein-nek sem jutott volna eszébe, egy szupergigantikus elme vagy. =))) álmodj csillámpónikkal és unikornisokkal :D
2011. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
honnan jött ez az idióta ötlet? ezt csak a kisbabáknak mesélik be!
2011. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!