Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hova kell mennem, amikor...

Hova kell mennem, amikor elküldenek a p*csába?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
pont oda
2011. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
értem! köszönöm a segítséget
2011. jún. 10. 18:47
 3/14 anonim ***** válasza:

Kisfiam, tanuld meg, hogy mindig szót kell fogadnod és csináld azt, amit mondanak. Világos?

Egyetlen kivétel van, ha az egyenesági felmenőd nemi szervébe küldenek, nnna oda ne menj, különben úgy jársz, mint a nincstelen szegínyparaszt a 12 gyerekével.


Gazdag amerikai Mo-ra érkezik és elhatározza, hogy egy szegény fiút örökbefogad, taníttat, és gazdag életet biztosít neki. El is megy a Józsibához, akinek ott a 12 gyereke, mondja neki, hogy egy gyerekét adja neki örökbe, és jó élete lesz. Erre Józsibá vakarja a fejét, melyiket is kellene odaadnia, végül sorbaállíja őket az udvaron.

"Hát ez a legidősebb, ezt nem adhatom, ez már dolgos, segít a gazdaságban, ássa a földet velem, veti a magokat, hát ezt nem adhatom. Hát itt ez a másodszülött, ez meg ugye kezeli az állatokat, feji a teheneket, meg trágyázza a lovakat, ha én őt odaadom, ki fogja az állatokat ellátni? Nnnna, itt meg a harmadszülöttem. Ez meg olyan szófogadó, ezt azért nem adhatom. Akármit mondok neki, ugrik és csinájjja. Egyszer mondtam neki, hogy b*szd meg anyád, oszt az összes többi kölök tülle van..."

2011. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
sztem a faszba de nem biztos
2011. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A látókörén kívülre.
2011. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vissza anyádba!

( Hülye kérdésre hülye válasz)

2011. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Először is kérdezd meg tőle,a címét,és hogy mikor van otthon,nehogy feleslegesen menjél!
2011. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sehova, sőt kezdd el mindenhova követni azt aki elküldött a **csába!!!
2011. jún. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Johny Gold válasza:
szerintem a p*csába kéne menned :D
2011. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Mond az illetonek, hogy "Ok, maris indulok " es huzz el onnan. Olyan emberre nem erdemes az idot pazarolni, aki ilyeneket mond.
2011. jún. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!