Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit mondasz akkor, ha végre...

Mit mondasz akkor, ha végre elhívsz egy csajt/pasit randizni, és a kiszemelt ezzel a kérdéssel jön: a "barát/barátnőmet is hozhatom"?

Figyelt kérdés
Már hogy a csaj a barátját a pasi a barátnőjét.
2011. jún. 30. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ravasz kérdés, de ezt: FUCK YEAH
2011. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kettesben gondoltam, nem kell harmadik. Megsértene ezzel, mert nem bandázni akarnék, hanem randizni, és ha kötné az ebet a karóhoz, akkor visszavonnám a dolgot.
2011. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Majd nála lesz a kamera....
2011. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Pont most szaladtam bele egy ilyen szituba, bár tudtam hogy csajnak van pasija.

Csak egyszer élném meg azt, hogy elhívok egy lányt és azt mondaná: "a barátnőmet is hozhatom".

2011. jún. 30. 15:21
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szituba kerülnék, szerintem egy 20 másodperces néma bámulással nyitnék. Utána meg megpróbálnám elmagyarázni, hogy én ezt amolyan páros dolognak gondoltam, és ha ő ebben nem lenne benne, akkor inkább felejtsük el a dolgot.
2011. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy ilyen beszélgetésen én is meglepődnék:

Felhívom a csajt telefonon.

- Van egy nagyon jó mozi XY helyen. Ahol az xy című nagyon jó film megy pont ma este. Lenne kedved eljönni velem?

-Persze! Az tök jó. A pasimnak is pont az a film a kedvence. Jöhet ő is?

2011. jún. 30. 15:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De figyelj már, ha azt kérdezi a csaj, hogy jöhet -e a barátnője, az sosem arra utal, hogy hármasban akar kúrni, hanem arra, hogy nem bízik benned, és fél, hogy rámozdulsz majd, így kell valaki aki ott van és zavar.

Ha egy nő azt kérdi, hogy jöhet -e a barátnője, akkor az bizalmatlanságra utal, és legtöbbször a szándékai sem komolyak.

2011. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak viccnek szántam.
2011. jún. 30. 20:40
 9/15 anonim ***** válasza:
ÉN azt mondanám hogy inkább menjetek ketten
2011. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen csak nem szólt előre, hogy a barátnője is ott lesz :P Hát nem sokáig tartott a randi :P
2011. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!