Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Temetésen, temetéssel kapcsola...

Temetésen, temetéssel kapcsolatban milyen kínos, cikis élményetek, tapasztalatotok volt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 17:39
 1/9 anonim válasza:
88%
a temetésem előtt 2 nappal elcsapott a vonat :D
2011. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A sírásók a nagyapám temetésén arról beszéltek, hogy milyen jó a segge a nővéremnek meg, hogy milyen jó tetkója van (harisnyája volt olyan, tehát még azt sem tudták megállapítani, hogy mi a tetkó és mi a harisnya.)
2011. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
még még még
2011. aug. 2. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az egyik sírásó belecsúszott a gödörbe, én meg alig bírtam röhögés nélkül, mert azért temetésen mégsem nevethetek...
2011. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam egy temetésen ahol én is alíg bírtam ki nevetés nélkül, mindíg akkor jött rám a nevethetnék amikor az énekesek egy új sort kezdtek énekelni, hárman voltak, de mindegyik más hangnemet ütött meg.
2011. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
esős idő volt, a zenekar ment fel a hegyen, sár volt, aztán hirtelen, tisztázatlan körülmények között a nagybőgős fazon beborult nagybőgővel együtt a sírgödörbe.
2011. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Legalább eltemették?
2011. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt az egyik jó ismerősünk. A temetésén a lánya készített egypár fényképet. Amikor a gyászolókra került a sor felszólította őket: Tessék mosolyogni!
2011. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt az egyik távoli rokonunk. A koporsót elhelyezték a kriptában, utána jött a betonkeverő és ráborították a tartalmát (merthogy előírás a bebetonozás). Mindezt a temetési szertartás keretében.
2011. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!