Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jó szivatások táborba? Lány...

Jó szivatások táborba? Lány vagyok, szóval a fiúkat kéne megszivassuk xD. Pl. Fogkrém meg ilyesmi:Dha lehet jó sokat írjatok:D

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 19:34
1 2
 1/13 TheGodfather ***** válasza:
100%

valamelyik fiú cipőjébe rakjatok fogkrémet a cipőbe belül és ELŐRE rakd ahol a lábujja van.

szivesen

2011. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TheGodfather ***** válasza:
80%
este amikor minden fiú alszik menj be halkan , menj az egyik fiúhoz, köpj a homlokára és csapj rá aztán kiáltsd el magad hogy "NEM ÉN VOLTAM"
2011. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miközben alszik, a homlokára nyomj lehetőleg jó sok fogkrémet. A hatás nem marad el. Reggelre minden olyan lesz rajta, mert álmában szét fogja kenni magán.

Jó szórakozást! :D:D:D

2011. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
amig alszanak a kezüket tegyétek vizbe. bebrunjálnak tőle elvileg. előtte itassatok meg velük pár sört biztos ami biztos.
2011. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Írd rá a homlokára, hogy HÜLYE, vagy fesd ki a körmét rózsaszínre és sminkeld ki, azután persze nincs se körömlakk-, se sminklemosó
2011. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. aug. 4. 15:01
 7/13 anonim válasza:
mi úgy szivattuk meg a fiúkat, hogy elmentünk az erdőbe, és a fiúknak egyenként kellett elmennie a célpontig. aztán volt aki követ dobott az útra,valaki furcsa hangokat adott,és a végén kiugrottunk,ordibálva a bokorból futottunk felé,de a legtöbb meg se ijedt. de valaki majd beszart XD. ha ügyesen csináljátok, akkor jó lesz :D.mert mi sajnos elb*sztuk. talán ha nem lett volna világítás, lehet jó lett volna
2011. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
előző vagyok. csak elfelejtettem írni,hogy este mentünk ki
2011. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egy tipp: a fogkefélyüket nyomjátok bele a wcébe majd tegyétek vissza ahol volt vagy akár azt is meglehet csinálni h fogsz egy zoknit melegvízel bevizezed és azt kicsavarod fölötte és olyan lesz mintha behugyozott volna
2011. aug. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ahw..XD hat ezek jók aaa mar alig várom hogy megcsinálhassam:DD
2011. aug. 8. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!