Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetek terhes? Miből tudom...

Lehetek terhes? Miből tudom megállapítani? Jobban szétállnak ilyenkor a füleim?

Figyelt kérdés

tegnap a barátom megnyalta a kislábujjam ugyan még csak 8 éves vagyok (barátom 30) de mégis félek hogy esetleg terhes lehetek... már van ugyan 3 (Miguel, Marlon-Brando, Eufrozina) bár örülnék ha lenne még egy:D

(és hogy minden világos legyen ez nagyon nem valós kérdés)


2009. ápr. 13. 01:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

"Miguel, Marlon-Brando..." :DDDDDDDDD

ez olyan mint a "fél perce késik a mensim, mi lehet a baj?" :DD

:)))

2009. ápr. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem tuti hogy terhes vagy, de azért én vennék egy tesztet. Javaslatom a következő baba nevére, ha lány Esmeralda, ha fiú, Hosé Armando. Szerintem nagyon szép nevek:D
2009. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

hát vigyázz magadra neh elveszítsd a babát, mert nagy áldás ám, és senkinek se mind1.

amúgy grat a bébihez vagyis a leendő (nem létező) bébihez xD

2009. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
valószínű, hogy a kis Zorro fog most megszületni! Megjósolták, és igen, te terhes vagy! Vagy Vanessza? :D XD
2009. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha mégsem szeretnéd megtartani a babát, javaslom a 72 órás tablettát.

Ha igen, gratula a 4. picihez!

Neveket is tudok ajánlani:

Dzsennifer Dzsesszika és Dzsasztin Dzsúlió, ami eszembe jutott. Csak bátran, mindegyik anyakönyveztethető!

Mellesleg 4 gyerekre már rengeteg segély jár, ne sajnáljátok az adófizetők pénzét! Mo-nak szüksége van ingyenélőkre is! Sőt! Ha jól neveled a porontyokat, remek közmunkás lesz belőlük! :D

2009. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Vagy legyen Dzsó a neve :D
2009. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

most már biztos:D terhes vagyok:D holnap megyek is a segélyért:D végre megvehetem a 3 doboz "piroswestemet" amit amúgy rendesen el szoktam szívni...

egyébként szakítottam azzal a fiúval akivel a kérdés írásakor együtt voltam (megint elkapták mikor biciklit lopott) de nincs gond a testvéreim teljes egészében betöltik az utána maradt űrt a szívemben:D

de visszatérve a kisbabához, valószínűleg hármas ikrek lesznek:D ha lesz köztök lány azt biztosan Afroditénak fogjuk hívni Tifani nővéremnek az a kedvenc neve:D

egyébként továbbra is várom a névötleteket az a lényeg hogy a Kolompár névre jól hangozzon:D

2009. ápr. 14. 01:14
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
leokádia
2009. ápr. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Huhh... Akkor Afrodité, Zeusz és Héra... Ez így olyan görögös xD
2009. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nahát,én azt hittem, ha valaki terhes,akkor az orra nő meg,nem pedig a fülei állnak szét :D

Névnek ajánlom a Herkulest vagy Vinnetou nevet, iagzán divatosak szerintem x)

2009. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!