Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt már olyan hogy törölték...

Volt már olyan hogy törölték a kérdésed?

Figyelt kérdés
És ha igen miért? :)
2011. szept. 6. 18:04
 1/8 Neménvagyokaz ***** válasza:
Ja. Mert állítólag nem illett a humor kategóriába...
2011. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ja nekem hármat is :D egyet kamubol írtam szoptatás témakorbe : titeket hány csaj szopott már le? :D
2011. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen nekem már törölték kb. háromszor négyszer de márt régebben márt nem is tudom mért. :)
2011. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mert a marihuánáról kérdeztem.
2011. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Mert az volt a kérdésem h " Igen? De most télleg igen?" Mert asszem h ez nem válaszol meg semmit nem tom valami ilyesmit írt ki a gyak. kérd.
2011. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ja törölték. belinkeltem egy segget és azt kérdeztem szúrnád e ebbe szerintem semmi csunya nincs. de amikor azt kérdeztem hogy vered a fa@szod azt meg nem törölték. ki érti ezt....
2011. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajjaj... kb. 2 perce is :D Pedig szerettek... xD
2012. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már sokszor,bár modtanában nem sűrűn látogatom az oldalt.Legtöbbször azért,mert pl. nem jó kategóriába írom vagy számukra "értelmetlen" kérdést írtam ki,de mivel tényleg ritkán kérdezek ezért mostanában már nem jellemző.Legutoljára ezen a héten írtam ki egy olyan kérdést,hogy Kinek írhatok privát üzenetet csak azért,mert unatkozom erre törölték,mert ez egy nem társkereső oldal,ahol lehet emberekkel ismerkedni,pedig nem annak szánatam,na mind1. :D
2012. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!