Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ön egy hajószerencsétlenség...

Ön egy hajószerencsétlenség egyetlen túlélőjeként az óceán közepén, a legközelebbi szárazföldtől 3400 kilométernyire kapálózik kétségbeesetten, mivel nem tud úszni. Hogyan reagál Ön?

Figyelt kérdés
a.) megfullad
2011. okt. 7. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És mi a többi variáció? b, c stb..
2011. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Maradjunk a realitásnál. Ebben a szituációban nincs több variáció.
2011. okt. 7. 15:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
:-) Akkor a :-)
2011. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez a kérdés úgy ahogy van értelmetlen -.- mégis hogyan lehetne máshogy reagálni.. bár én szerintem nem kapálóznék kétségbeesetten ha már úgyis megfulladok akkor minek. amúgy meg tudok úszni és ilyen nem is fordulhatna elő :D
2011. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tehát leúszod a 3400 kilométert?
2011. okt. 7. 15:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ahha még szép :D
2011. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
b, felteszem a kérdést GyK-en, mit tegyek.
2011. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
c) szívrohamot kap, mert rádöbben, nem tud úszni
2011. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 zkriszti3 ***** válasza:
100%
d.)egy helikopter pont felettem lebeg,és kiment.
2011. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Belekapaszkodok valamibe. Vagy volt annyi eszem, hogy magamra öltöttem a mentőmellényt és meghúzom rajta a zsinórt, hogy a széndioxid patron felfújja (ha véletlenül felfújtam volna már a gépben, akkor tuti nem jutottam volna ki nyílt vízre).


Ha nem olyan hideg a víz, akkor 1-2 napot ki lehet bírni a vízen lebegve. Annyi idő alatt talán megtalálnak. Ha csodával határos módon élek és nincs komoly sérülésem, akkor még lehetnek jó esélyeim. A 3400 km-t pedig túlzásnak tartom. Számít, hogy vannak-e arra hajók, egyebek... milyenek az időjárási viszonyok, stb... és természetesen mennyire tudják behatárolni a gép lezuhanásának a helyét, kikre lehet számítani a mentésben, pl. legközelebb egy amerikai repülőgép hordozó van, vagy egy kínai hajó kokóval megrakva.

2011. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!