Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondtok olyan vicces, kitaláló...

Mondtok olyan vicces, kitalálós mondókákat ( kérdéseket), szivatásos tetteket amiket a diáktársaimmal tudnék alkalmazni?

Figyelt kérdés
PL. : miért temetik a négert a hegyoldalba? -mert ott a temető! :D :D azt mondod, hogy ez a te szex hangod és nyomod (enyhén hátra fele az ujját és a kis ujjnál meg nagyon megnyomod és az az ő szex hangja! Ilyeneket kérek! előre is köszi!!
2011. okt. 7. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Van 1 f*sz a szádba az kié?

És egyből rávágja hogy a tiéd! x'DDD


Vagy mondod valakinek hogy fogd meg a tarkód!

És közben te simogatod a homlokod, és ő is azt fogja majd meg x"DD


-Négy lába van. asztal, de nem szék mi az? Pff..xd

Ilyesmik vannak..de a neten találsz szerintem sokat. :D Szivatós találóskérdések.. vagy viccek.

2011. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Doruss ***** válasza:
100%

Tudtad hogy szilveszter idén péntek 13-ra esik? (bár ez elég elcsépelt már, biztos ismerik...)

Ismered azt a viccet, amiben a bu.zik mindenre azt mondják, hogy nem? (erre általában nemmel válaszolnak)

2011. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen....
2011. okt. 10. 17:53
 4/5 anonim válasza:
100%

Láttad azt a bohócot a mekdonálcban aki bujkál a melegek elől?

(azt fogják mondani hogy nem):D

2012. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Uccsó


Én igent mondtam :D

2020. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!