Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit jelent reptoidokkal...

Mit jelent reptoidokkal álmodni? :D

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy hivatalosan is bejelentették a 2012-es reptoid inváziót és minden harcképes embert levezényeltek az Ellenállás titkos földalatti kiképzőbázisaiba. De az egész csapda volt, mert az Ellenállás tagjai mind reptoidok voltak és mindenkit lemészároltak.

Ez mit jelenthet?


2011. okt. 10. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy túl sok időt töltesz egy bizonyos honlapot olvasgatva... :D
2011. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem sokat, vagy lehet megálmodtad a jövőt de ennek nagyon kevés esélye van.

Annak van a legtöbb esélye hogy egyszerűen csak azért álmodtad ezt mert sokat beszélnek róla itt.

2011. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 x) ***** válasza:

Úúú erről eszembe jutott mit álmodtam ma :D köszönöm kedves kérdező. 404 meg Feri is szerepelt benne és üldöztek...

De most a kérdésre válaszolva: én is sokat olvasom a GYK-t szerintem azért álmodtam ilyet. Te is azért álmodhatsz a reptoidokkal mert sokat van róluk szó.

2011. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elég szánalmas ha már a GYK-es emberekről és a GYK-es emberek által kitalált lényekről álmodik valaki... GET A LIFE
2011. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Azt h kezdesz becsavarodni, sztem menj el orvoshoz kivizsgálásra ha komoly a kérdés
2011. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hülyeség...
2011. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ellenállás, lebuktatok! Most már mindenki tudja, hogy mind reptoidok vagytok.
2011. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

azt jelenti, hogy a gyakkérdések beszivárgott a tudatalattid legrejtetteb zugaiba...és mostmár mindig az itteni válaszokról fogsz álmodni

*hahaha*

2011. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bánomisén ***** válasza:
Miptoidokkal??????
2011. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"elég szánalmas ha már a GYK-es emberekről és a GYK-es emberek által kitalált lényekről álmodik valaki... GET A LIFE"


Get a high life inkább, nem? :D

2011. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!