Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez igaz? (Kérdésed túl rövid,...

Ez igaz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Holnap a világvége

[link]


Jönnek a reptoidok és meg fognak mindenkit vibrátorozni!


2011. okt. 20. 20:03
1 2
 1/15 x) ***** válasza:
Nem. Egy "vallási vezető" jósolta már pár héttel ezelőttre a világvégét, de mivel nem jött be a jóslata így tologatja az időpontot. Állítólag a Biblia alapján végzett számításokat... mikor meg nem jött be a jóslata akkor ráfogta hogy "rosszul számolt" és a holnapot nevezte meg új időpontnak. Azért kíváncsi vagyok hogy mit talál ki ha holnap se jön el a várva-várt világvégéje. :)
2011. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ez a hapsi május 21-re jósolta, majd rájött h inkább mégse de még a nyáron agyvérzést kapott vagy mit....

de még azelőtt jósolt egyet hnapra ;)

2011. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Majd holnap megtudjuk :)
2011. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

gondoljatok már bele...

semmi jele egy itéletnapnak

csepereg az eső, ez lenne az előzménye??

ahhoz elég sok mindennek kéne történnie

pl reggel nem kelne fel a nap, vagy az elektronikus dolgok befolyásolás alatt állnának nem kapnának jelet vagy mittudom én szarakodnának elmenne az áram egy párszor, de hnap itt a világvége állítólag és semmi arra utaló jel ninc,s hogy valami történne... mégazcsak de még arra utaló jel sincs, h hnap majd 5-re felelek, mert nem tanultam semmit... talán tudat alatt bízom ebben a dologban és az elmém nem enged tanulni, de nyilván ez hülyeség

mi történhetne pont holnap? logikusan átgondolva?

2011. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

durr bele bumm?? ilyen világvégére számított ez a jós??

itt elmélkedünk erről, és igazából egyikünk se hisz benne mégis hozzá szólunk...

2011. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindig jósolnak és fognak is, mert enélkül nem élet az élet.
2011. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi köze ehhez az ufókhoz? mert ahogy a cikket olvastam ebben erről nem volt szó:$ de lehet h én vagyok a hülye:P
2011. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hánykor lesz ??? Nem akarok lemaradnixd
2011. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Jönnek a reptoidok és meg fognak mindenkit vibrátorozni!"

A kérdés ezen utolsó mondatából arra a következtetésre juthatunk, hogy a kedves kérdező fölöttébb szeretné, ha ilyen történne.

2011. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ez volt az utolsó csepp. Én megtértem.

Holnap jönnek a reptoidok, megölnek mindenkit, aztán feltámasztanak minket, genetikailag módosítanak, hogy a poloskoidok elragadtattassak, amíg a kis szürkék és a plejádok a Hold másik oldalán a náciknak segítenek elemezni az előző életükről szóló álmukat!

Tráláláprölölö kuttykurutty saralala prrrrrrr! GRJjfkdjkdhjdjjeifufjd.

Kösz a figyelmet.

2011. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!