Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez normális? (Lent)

Ez normális? (Lent)

Figyelt kérdés

Doctor House nézés közben elaludtam, és eztálmostam. Pedig nem álmosok gyakran. Sőt, szinte soha.

Azt álmodtam, hogy a Doctor House-hoz bemegy egy 14 éves lány, akinek hosszú a nyelve, kék színű lila pöttyökkel. Ezután a nyakán átmannek a tárgyak. House az "A" nevű steril szobába rakja, ami el van rejtve egy pult mögött, szóval át kell esni azon, hogy bemenj oda. Forgó ajtója van, és láthatatlan üvegből van. Szóval house leülteti a lányt egy masszázsszékre, aztán otthagyja, és kifelé menet öszeesik. Látja ezt Cady, és észreveszi, hogy House is megfertődződött. És még egy csaj a korházból elkepja. Szóval fertőző.-Állapítják meg. És azt mondták, hogy a fertőzötteknek baj van a kommunikációs rendszerükkel. A csaj elkezdett a számítógépen kommunikálni valakivel. Ekkor jöttek az ufók, és elvitték őket. Jött a Yoda, meg a csizmáskandúr, és összefogtak a korházi dolgozókkal, hogy visszahozzák a fertőzötteket.


U.I.: Azért ide írtam, mert hülyeség, és zserintem lehet röhögni rajta.:)


2011. dec. 3. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, ez teljesen normális.
2011. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És a Yoda

Hogy kerül oda?

Mert régen néztem Star Warst,

Igaz, azt is kár volt.

2011. dec. 3. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Doctor House alatt felébredtél a filmajánló közben.
2011. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na a jó öreg metszett F@szú édesapját annak a rohadt RÉKÁNAK.Mondtam, hogy ne igya meg azt a lejárt tejet.És rá Gyrost evett.GYROST!!!
2011. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi bajob van utcsó? Milyen Réka?
2011. dec. 4. 11:34
 6/11 anonim ***** válasza:
éhes vagyok
2011. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit szeretnél enni?
2011. dec. 4. 13:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Há csak a, hogy Réka volt az a csaj.Oszt megfertőzte House-t.Mi jön ezután.DR. Bubó?
2011. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem, csak az volt furcsa, hogy Réka, azt hittem kiderítetted, hogy ki vagyok, és rám írtad.:D

Én is Réka vagok.

2011. dec. 4. 16:08
 10/11 anonim ***** válasza:
:) ha, ha, ha.Milye n Réka?És hány éves Réka té.csháje.Am uccsó vagyok.
2011. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!