Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szoktatok telefonbetyárkodni?...

Szoktatok telefonbetyárkodni? Milyen szövegeket szoktatok mondani? :D

Figyelt kérdés

Mi a haverokkal elég sokat szoktunk, "Alíz vagyok csodaországból..szedj ki ebből a nyúlüregből mert a nyúl nagyon büdöseket szarik este és én azzal szoktam párolni a káposztát.." szövegtől kezdve a "Szia baby..nem úgy volt, hogy átjössz ma este?" szövegig.. Vanish mosópor, occó' Nike cipő eladása,occó' alma eladása stb..


Szóval ti szoktatok telefonbetyárkodni?Milyen szövegeket szoktatok mondani?:D


2012. jan. 24. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

haló kutyatelep ?

nem

AKKOR MÉRT UGATSZ BELE ! :D

2012. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

én nem szoktam, de egyszer tévedésből telefonbetyárkodtak velem:

szól a telefon, felveszem azt mondja

- jó napot azt szeretném kérdezni, hogy megy a mosógépe?

- megy

- akkor fusson utánaBOLGOG SZÜLETÉSNAPOT MELINDA!

- nem Melindának hívnak

-...Bocsi

2012. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

telefonszám+lakcím+név telókönyvből kinéz majd tárcsáz...

jónapot kívánok,ön ez és ez a személy itt és itt lakik?-igen.

Ettől és ettől a rádiótól hívjuk az ön telefonszáma lett kisorsolva a mai játékunkban,ha felismeri a következő számot nyereménye nem más mint egy 1.000.000 ft vásárlási utalvány a tesco felajánlásával amit a tesco hipermarketekben tud levásárolni.Mehet a játék?-igen dejó.

és akkor általában fluortól a g*cigránátot szoktuk beadni,vagy valami egyéb okos zenét :D

2012. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Keresel egy Veréb vezetéknevűt:

-Halló,madár lakás?

-Nem Veréb lakás.

-De a veréb is madár te szerencsétlen!


Meg:

-Halló,Fal Márton ott van?

-Nem.

-És Fal Mariska.

-Nem,ez itt nem a Fal-lakás.

-Tehát ott nincsenek Falak?

-Nem.

-Akkor hogy marad fent a tető?


Keresel egy Maszarikot:

-Hallo,Maszarik XY?

-Igen.

-Holnapig nem bírja ki?


Keresel egy Bornemmisszát (itt pl. Károlyt):

-Halló,Bornemissza Károly,de Károly issza bor?


Meg felhívod,hogy halló,önök rendelték a Lamborghini-t Olaszországból?Namármost menne a kamion vele az ön házszámuk alá meg ki kéne fizetni a 89 millió forint második felét.<-- ha hihetően be tudod adni.


Meg felhívod,hogy jajj apa,most tudtam meg,hogy te vagy az apám-bemutatkozol az ő vezetéknevén-és áradozol,hogy milyen boldog vagy meg minden hogy megtudtad hogy ő az apád,hogy találkozni szeretnél vele mert most érted el a nagykorúságot és most jöttél ki az árvaházból,biztos ő is nagyon meglepett,mert nem is sejtette hogy van egy gyereke stb.


Amúgy meg óva intelek a túl sok parasztkodástól telefonon keresztül.Ha elkapnak csúnyán megfingathatnak érte :P

2012. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket:D


Nem rég az iskolánk igazgatóját akartuk felhívni..csak nem mertük mert biztos, hogy lenyomoztatná :) Engem már így is utál..

2012. jan. 24. 22:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szeva dezsvérem a Sztojka Matyi vagyok! Meghoztuk a Verdát! Gyere itt vagyunk a házatoknál a Kanalas Mikivel meg a Rockyval!Hozzad a PénzT!

-Milyen Matyi milyen verda milyen pénz??

-SZÓRAKOZOL? HOZZAD A PÉNZT!(és itt lehet a háttérből hőbörögni hogy bemegyünk a lakásba meg ilyenek)

2012. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 toteszke ***** válasza:

-Halló! Kálmán?

-Igen.

-Kakáltál mán?

2012. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Vagy ugyanavval a rádiós alappal, mondod neki hogy a következő találós kérdés megfejtésével nyerhet.

És akkor mondasz neki egyet.. pl hogy: Mi az? 4 lába van, asztal de nem szék. (hát ugye asztal,..de el lehet vele szórakozni)

2012. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Anyukám szerint engem a gójahozott azt monda h ha nem hiszem járják utánna szóval endgem a gójahozott ? ( tudakozónál a legjobb) még egy ( ez is tudakozónál jó) maga sexy
2013. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Mi ma a suliban felhívtunk valakit és ez egyik oszt társam halkan sutogta kétségbe esett hangon hpgy haló, haaaló...
2013. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!