Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kinek mi volt eddig élete...

Kinek mi volt eddig élete legviccesebb szituációja?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 21:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Tegnap egy unnepsegen a parom batyja felkert tancolni, a parom meg a tesoja baratnojet, mikor elkezdodott a szam "csokoltal unottan s lazasan" kicsit zavartan neztunk egymasra, majd mondtam neki h partnert tevesztett ehhez a tanchoz...eleg bena szitu volt...


Regebb meg gimi 1-ben volt egy srac akiert bomlott az egesz osztaly. rola beszeltunk a teraszon egy kirandulas alatt (mint ket kis csitri, a szep szemeirol, a hajarol, a viselkedeserol, MINDENROL) aztan ahogy befejeztuk odakoszont...en meg legalabb 5 percig folyamatosan rohogtem zavaromban... nem volt semmi...


hat most ezek jutottak eszembe, lehet hogy ez inkabb eges volt:D

UDv:)

2009. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Matematik órán ásítás közben egy hatalmasat csuklottam.Már nagyon régen volt, de most is elkap a röhögés,persze akkor nem röhögtem.
2009. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Huh... A legviccesebb dolog ami velem történt elég gyengécske... De a legjobb barátom (szerintem) legviccesebb "eseményénél" ott voltam és láttam... :

Most télen elmentünk jégkorcsolyázni. Tudni kell a barátomról (Balázsról), hogy vakmerő, és nem tud megállni =). Versenyeztünk hogy ki tud gyorsabban eljutni az egyik palánktól a másikig. Balázs amikor a palánk végéhez ért meg se próbált lassítani, nekiment a palánknak. Csakhogy ott állt egy tőle 1-2 évvel idősebb fiú, akinek nekiment és aláesett. Én pont láttam ahogy Balázs háton feküdt a fiú meg kapaszkodott a palánkba, és majdnem ráesett Balázsra. Tudni kell h az olyan idő fiúk mint aki alá beesett a barátom, azoktól azt vártuk volna el h elkezd pofázni, h miért nem figyelsz oda, stb csúnya szavakkal tele. Deh nem így történt. A fiú a felállt stabilan felsegítette Balázst. Addigra odaért a fiú haverja is. Ő is látta az esetet csak messzebbről. Mind a ketten fogtuk a hasunkat a nevetéstől. Odament a fiú haverja Balázshoz és kezet fogott vele ezzel a szöveggel:

-Gratulálok nagyon! Így még senki sem döntötte fel a haverom. Amúgy nem ütötted meg magad?

A barátom mondta h semmi baja nincs. Nevettem az egészen. Balázs mondta is nekem h ott röhögtem végig ahelyett h segítettem volna nekik... Deh nem tudtam volna megmozdulni sem. Am a korizás végéig kb 2x-3x odajöttek hozzánk a fiúk megkérdezni h bizti nem esett e baja Balázsnak.

Lehet naon hülyén írtam le az egészet és érthetetlenül, deh a lényeg benne van!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 7. 13:02
 4/31 anonim ***** válasza:
99%

1.a barátoméknál akció közben kinyílt az ajtó, és a kishúga beköszönt nekünk

2.bulin 1 részeg srác lerántott a színpadról, és én ráestem

3.a buszról leszállva, véletlen más kezét fogtam meg

4. a buszon 1 néninek a szatyrába beleejtettem a diákigazolványom (és megkellett kérnem hogy halássza ki onnan)

Hirtelen ennyi jut eszembe:D

2009. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
93%

-barátnőmmel akcióztunk, közben kinyílt az ajtó, és a kishúgom beköszönt nekünk

-általánosban tesi órán elég fájó pont telibe kapott a focilabda

-délelőtt piáltam, utána barátnőmnél mehettem rókázni

-nagyon régen bicikliztem az utcán, láttam 2 osztálytársam,meg akartam állni, berántottam a féket, majd zakóztam, keresztben álltam meg az úton, mögöttem nem sokkal jött egy kocsi is pluszba...

2009. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszolónak az 1. pontjáról következtetem h tih egy pár vagytok... Elég vicces, és durva... =) Máskor zárjátok be az ajtót kulccsal =)
2009. jún. 8. 17:37
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

lánchuzalon ültem, és himbálództam. Aztán egy váratlan pillanatba kb 50 ember szeme láttára estem hátra :)

Amikor felálltam, akkor vettem észre hogy az 50 emberből minimum 25 hangosan röhög. Előtte meg ismerősöm, aki mellettem állt- az mondta, hogy hátra fogok esni... Addig nem hittem el neki, míg meg nem történt :D

2009. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
93%

06-07 21:57 vagyok.

Igen, egy pár vagyunk.

Vicces volt, barátnőm tart is azóta tőle, h megismétlődik. Egyébként nem kell kulcs, nem nyílna ki, ha jól lenne bezárva:))

2009. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Amikor A suli leghelyesebb pasija összekevert az unokatesómmal és engem smárolt le.Utána szakított a csajjal és azóta járunk!
2009. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

Unokatesóm ballagásán a ballagók kint álltak a ,,közönség " előtt énekeltek vmi ilyet, h búcsúzunk a gyermekévektől...eláll a zene tök kuss, az egyik csávó beordítja: BÚCSÚZUNK A GYERME...

Hát még ma is röhögök rajta--

2009. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!