Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok mondani jó szivatások...

Tudnátok mondani jó szivatásokat amit 2 napos osztálykiránduláson lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
eddig meg van a tejszínhabos / amiben az alvó ember orrát kell...megcsikizni aztán..../ Illetve hogy két keksz közé krémnek fogkrémet teszünk...vagy az ajtó kilincsre fogkrém....valaki nem tud még valami ilyesmit???
2012. márc. 15. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
szappan és fogkrém a cipőbe
2012. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Inkább jótékonykodnál...


De amiket mondasz az nem komoly. Az olyan gyerekes.

Ha nagyban akarsz játszani, akkor komolyabbra kéne venned.

2012. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

lesből támadó ruhaszárítőkötél

Milyen?

2012. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
amikor én voltam tavaly több napos osztálykiránduláson akkor néhány gyerek elég durva tréfát űzött.Azt csinálták hogy bementek csak úgy a faházakba és mindenkinek elvitték a mobilját, eldugták valahova, közük az én akkor 1 hete kapott 130ezres iphone-omat. Mindig magamnál hordom (még most is) csak akkor pont nem volt nálam és azok meg eldugták, ott sírtam(nem csak én) hogy ellopták az új telefonomat és hogy a szüleim kifognak nyirni hogy egy ilyen drága telefonra nem vigyáztam. Aztán találtunk egy cetlit amin az volt aszem hogy ha vissza akarjuk kapni a telefonokat akkor menjünk este a Tisza partjához a tábor végén. Ok oda mentünk ott volt még egy cetli hogy menjünk az ebédlőbe ha vissza akkarjuk kapni a telókat, ok oda mentünk és ott volt megint egy cetli hogy menjünk vissza a faházba, ilyenkor már nagyon idegesek voltunk de amikor visszaértünk a faházba mindegyik teló pontosan a helyén volt és semmi baj nem történt velük. Amúgy a mai napig sem tudjuk ki csinálta ezt, de nagyon durva volt.
2012. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző:


Az ilyenek a jók :)

Nem az olyanok, hogy beszappanozzuk a kilincset, húúú azzal aztán nagyon megszivatjuk őket :).


Ez a telefonos egész jó volt :)

2012. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva, de jó :) Fogkrémet, meg hasonlókat hagyjátok. Az nagyon primitív és gondolj bele, milyen kellemetlen az illetőnek. Olyat találj ki, amivel fizikailag nem teszel kárt a másikban :D
2012. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2012. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cs0kiskex válasza:
100%
Esetleg, ha müzlit eszik, üres tejesdobozba töltessz vizet, majd kicseréled a sima tejessel, aztán ráönti a müzlire.
2012. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Vizbe lógatós trükk
2012. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jajj.. tudom amikor alszik...a langyos vízbe amitől bevizel xD
2012. ápr. 17. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!