Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Dynamo hogy rakja a telefont...

Dynamo hogy rakja a telefont a sörös üvegbe?

Figyelt kérdés
Nagyon kiváncsi vagyok!:D

2012. ápr. 1. 15:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%

Bocs, mégegy dolog, ami alap... 0:11-nél látszik, hogy a telefon már alapjában véve benne van az üvegben, tehát ennyi a dolog.

Kamera-kamera... és beépített emberek. Kösz kérdező, és youtube linkes! Ez a videó egy jó példa arra, hogy a többsége átverés, kamera trükk, vágások, stb. Amit viszont tényleg megcsinál "trükként", ahhoz gratula neki!

2012. ápr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
A legtöbb (hihetetlen) trükkhöz kell beépített ember, de ettől még nem átverés. Vagyis de, az összes az lényegében, mert hát ezek trükkök, de nem az egész mindenség beépített, csak egy vagy kettő ember. Sokszor olvasom, miután kiderül egy trükkjéről, hogy csinálja, hogy ez de becsapás, meg ilyenek, de ennek pont ez a lényege. Az egész bűvészkedésnek ez. És ő nagyon jól csinálja, mert tényleg sokat gyakorolt és ettől olyan nagyon jó és ezért meg is érdemli, hogy ekkora hírneve van, meg hogy ilyen sikeres.
2012. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Íme, itt az összes trükkjének a megoldása: http://www.youtube.com/watch?v=qTKGzZNmxd4&feature=related
2012. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
jó ha tudnék angolul...
2012. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Megnéztem a lassított videót....többször is...és 0:10-NÉL HA TÖBBSZÖR MEGISMÉTLITEK A VIDEÓT, akkor látható, hogy bedobja a kabátjába, és abban az üvegben amit odaadott a másik faszi, azt a háta mögé rakja. Zseniálisan jól csinálja azt elismerem.
2012. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
A videón látható egy szemüveges segítőt aki állandóan szorosan áll mögötte valamint amikor vége a trükknek ugyan úgy elindul vele. A trükknél a zakó baloldala szétnyílik és oda dobja be az üveget? A másik mobilt egyértelmű, hogy a zakó belsejébe dobja egy nagy zsebbe.
2012. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
eddig így érthető a videó alapján, de akkor otthon bele kellett operálni egy másik iphone-t abba az üvegbe amire az elkértet cseréli... az üveget utána nem csak a beépítettek nézik meg, szóval azt tudja valaki, hogy hogyan lehet a telefont belerakni otthon, hogy ne látszódjon meg az üvegen.....?
2013. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Amilyen a felvétel minősége és közelsége, hidd el, senkit nem fog érdekelni (de még eszébe sem jutnia a feltételezésnek..), hogy vissza lett-e "préselve" az üveg a másik felébe. :)

Nem nagy ördöngösség egyébként, minden üveget így csinálnak kb.

2013. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Dyhard válasza:
Én nekem fogalmam sincs hogy csinálja, de egy videón láttam egy másik ember is megcsinálta ugyanúgy, mint dynamo, és abban az üvegben biztos nem volt telefon(a linket nem tom hol találtam -.-).Mellesleg a bűvészet nem átverés, hanem szórakoztatás
2013. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

szórakoztatás ami = átverés



azért mert te örülsz a fejednek azt még valahogy meg kell csinálni OMG

2013. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!