Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Apám bejön a szobámba, kezembe...

Apám bejön a szobámba, kezembe nyom egy ilyen cikket: "Miért nőljünk fel? " Ahogy kiment a szobából, papírrepcsit hajtogattam belőle. :Đ Szerinted gáz? 18/F

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem gáz, csak ha te lennél a fiam, akkorát kapnál ....

És nem nőljünk, hanem NŐJJÜNK. Ha elolvastad volna a cikket, talán ez is megragadt volna. Ellenkező esetben kérlek magyarázd el, hogy mit jelent a nőlj, mint szótő, a nőljünk szóból. Látszik, hogy nem neveltek meg rendesen.

2012. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Ja igen. És apád helyében én visszamennék egy óra múlva, aztán kikérdezném, hogy mit olvastál a cikkből, amit adtam! Aztán ha meglátnám a papírrepülőt, akkor jönne a "haddelhadd"
2012. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez a baj a felnőttekkel, mindent komolyan vesznek. Én mindenben a poént látom és röhögök rajtuk, hogy milyen kicsinyes dolgokon tudnak idegeskedni! :D Legalább boldogan halok meg, nem pedig ilyen álarcszerű komolysággal amit mindenki felvesz, csak nem tudom miért. ;)
2012. ápr. 18. 22:28
 4/18 anonim ***** válasza:

gáz, hogy bejött? gáz, hogy ilyen cikket adott? vagy gáz, hogy papírrepcsit csináltál belőle? :D

nem ismerjük apukádat, lehet kicsit maradi.. :)

2012. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem biztos, hogy boldogan halsz meg, de hogy az utcán, az biztos. Ezzel a mentalitással...
2012. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem az a gáz, hogy figyelembe se veszed az apádat. 18 éves vagy, itt az ideje lassan felnőni, tiszteletet mutatni apád iránt.


16/L

2012. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos lehet, hogy az utcán halok meg. És ez nem az én gondolkodásmódom miatt van, hanem az összes ember álkomolysága miatt. Komolyság??? Felfogtátok hogy egy bolygón élünk?? Senkit nem érdekel, hog mi van velünk, több millió civilizáció létezhet még rajtunk kívül. Ezek után minek legyek én komoly? Jobb lesz nekem? Elfogad a többi ember? Talán igen. De ezzel a komolytalanságommal is elfogad mindenki, úgyhogy nincs min változtatnom. :DD
2012. ápr. 18. 22:43
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a legtöbb ember fél se képes fogni az élet lényegét(nem mintha én felfognám, de próbálom). Szerintetek ez a normális, hogy azért gürcöljünk, hogy másoknak megfeleljünk? Mert szerintem nem, ez az én életem, ùgy irányítom, ahogyan én akarom. Itt nem arròl van szó, hogy én egy lusta naplopò vagyok, mert amit szeretek csinálni azt csinálom is, néha azt is amiben nem lelem kedvem. De kösz, nem fogok beleszürkülni a hétköznapokba és mindenen komolykodni és sóvárogni.
2012. ápr. 18. 22:49
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Akkor mégis mi a kérdésed? A te döntésed, hogy gyerek maradsz még, de előbb-utóbb (bár most már inkább előbb) el kell fogadnod, hogy az élet nem csak játék és szórakozás. Meg kell tanulnod felelősséget vállalni, tiszteletet mutatni az emberek (főleg a szüleid) iránt...

Hidd el, akár akarod akár nem, egyszer muszáj lesz felnőni, sajnos senki nem születik Pán Péternek.


16/L

2012. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát már pedig én akkor annak születtem és az is maradok, sajnálom. :) Persze a felelősség az más kérdés, pl. az alap, hogy ittasan nem vezetek stb... Ez természetes, más embereknek nem akarok rosszat.
2012. ápr. 18. 22:53
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!