Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ez ciki?

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

Egyszer haverokkal elmentünk bicikliugratót készíteni a házunktól 2 km-re. Miután készen lett az ugrató, ki is próbáltam, de úgy pofára estem, hogy a fájdalomtól fénysebességgel hazáig rohantam, miközben a biciklit otthagytam. És az benne a poén, hogy 150 ezer forintos a bicikli. Azután már nem láttam többet, mert a haverjaim utánam futottak és ők meg nem is figyelték a biciklimet.

Szerintetek ciki ez?



2012. jún. 21. 23:45
 1/8 anonim válasza:
JA
2012. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha lehet akk valami tanácsot is kérnék hogy szerezhetem vissza a cangámat :D
2012. jún. 21. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Facebookra csinálj egy posztot hogy eltűnt a biciklim tölts fel róla egy képet és írd oda hogy oszd meg! amint kiraktad le se fogják sz*rni az emberek csak a facebook függők ahogy meglátják az Oszd meg szöveget rögtön megosztják anélkül hogy jobban szemügyre vették-e a dolgokat. Azok az emberek akik ritkán facebookoznak azok ahogy megnézik az értesítéseket és látják hogy játék meghívásokból és nCore meghívókból áll az egész inkább kilép és nem nézi meg mások állapotfrissítéseit, ha pedig mégis valami izgalmas értesítést azt megnézi de mivel nem igazán érdekli a facebook nem fogja megnézni mások állapotfrissítéseit mert egyáltalán nem kiváncsi hogy ki mikor fingot egyet, ki hány percenként váltogatja a fiúját/bnőjét illetve a hülye Oszd meg posztokra se kiváncsi. Tehát összegezve a facebook fanok nem nézik mit osztanak meg csak össze vissza kattolnak a Like meg a megosztás gombra és akik ritkán facebookoznak azok meg leszarják ezeket a dolgokat. Még egyszerűbben: a biciklidet soha többé nem látod.
2012. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hűha... ezt még fel kell dolgoznom
2012. jún. 22. 00:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyúrjál még egy kicsit, nem sok kell, hogy a fénysebességnél gyorsabb legyél! Aztán fussál vissza, lehet, hogy még eléred a biciklidet!
2012. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha fénysebességgel tudsz futni, akkor talán képes vagy az időutazásra is, menj vissza az időben oda, amikor eltűnt a cangád és mikor Te és a haverok ott hagyjátok, hozd vissza a jelenbe. Így már is elérted azt, hogy Te magad loptad el a biciklidet.
2012. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ember! Ha ez igaz(bár nem sok esély van rá), akkor nem vagy normális. Én is estem már el és utána(véresen) haza mentem. Ilyen nincs, hogy ott hagyod cserben a bringád.
2012. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!