Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges, hogy a rendszervál...

Lehetséges, hogy a rendszerváltás előtt a kommunisták és a Vörös Hadsereg egy része elmenekült a Holdra vagy a Marsra és építettek ott egy bázist és várják a visszatérés lehetőségét?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Felesleges,köztünk járnak..
2012. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem 404-el és Hitlerrel teázgatnak, ja és Sztálin sem halt meg, csak azt akarják, hogy higgyük.

Ez nem az Ironsky sztoria csak komcsikkal?

2012. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Нет!Ез нет игаз!Хоннан веттед езт а бутасАгот?
2012. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
őőő...vagyis ez nem igaz!
2012. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen és Bartos a földi nagykövetük, aki rajtunk végzi a komcsi agymosást, mielőtt jönnek.

Így a bolygó harc nélkül a kezükre kerül dász iszt kerül, dá.

2012. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
MI/Ki az a 404?
2012. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ő Mulder másodunokatesója.
2012. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

404 nem egy korábbi Gyk felhasználó volt csak kitiltották? Amit nem csodálok, ha ilyeneket művelt xD


Am. sztem a kommunisták és a Vörös Hadsereg szétváltak és konfliktusaik vannak amit majd háborúval rendeznek le és a komcsik lepaktáltak a Goa'uldokkal a Vörös Hadsereg meg lepaktált a lidércekkel és lett belőlük a Vörös Lidércsereg ám a Vörös Lidércsereg meg lapaktált a reptoidokkal. Szóval nem lehet tudni mi lesz a háború kimenetele, de ha a Vörös Reptolidérc sereg nyer akkor tuti felfalják az összes embert a Földön. Szóval mindenki meneküljön amíg tud! :'(

2012. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
miért mit művelt 404?? na erre most kiváncsi vagyok :D
2012. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha jól rémlik asszem egy kérdésnél azt olvastam, hogy Ő találta ki a reptoidokat xD
2012. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!