Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Cikis sztorikat meséltek?

Cikis sztorikat meséltek?

Figyelt kérdés
Akár veled történt, akár nem:)

2012. aug. 27. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
www.megszivtam.com
2012. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is gyors volt az emésztésem, így sok szarral kapcsolatos történetem van.


1. szaros történet: Egyszer dzsaltam hazafelé a piros NDK-s kempingemmel még 2.-ba, már indulás előtt szarnom kellet.Elindultam hazafelé és majdnem hazaértem, amikor a záróizmom már nem bírta a terhelést és elengedett.Csak úgy ömlött a szar, így szaladtam be a WC-be, majd letoltam a gatyámat, amit addigra szín barnára fostam.Ez után lezuhanyoztam, majd kimostam a ruhákat.


2. szaros történet: Miután végeztem a szarással, törléssel, felálltam a WC ülőkére, hogy levegyem a polcról az spray-t amikor hirtelen telitalppal beleestem a WC-be( nem volt lehúzva)


3. szaros történet: 6.-os koromban voltam nyáron hittan táborban.Éjszakai túrára mentünk.Kiértünk a falu ( Dédestapolcsány) határába és mrgálltunk pihenni. Járkáltam ott jobbra-balra, majd észrevettem egy vakondtúrást az út szélén.Akkoriban nem szerettem a vakondokat, mivel tatám mindig arra tanított, hogy a vakondok szemét állatok és le kell taposni a vakondtúrást.Akkor is így tettem, páros lábbal ugráltam rajta, majd rá pár másodpercel retentő büdös tehénszarszag árasztotta el a csoportot. majd mindenki a tehénszaros cipőmet nézte.Leülten, majd egy gallyal hosszú küszködés ársn lekapargattam róla a szart.


4. szaros történet: Akkori barátnőméknél aludtam.Vacsorára gombás milánói volt.A gombától nekem mindig hasmenésem lesz pár óra múlva.Ezt tudtam is, de udvariasságból megettem azért, hátha most az előtte elfogyasztott keksz megfogja a dolgot.Sajnos nem így történt, ezért fél 12 körül kimentem a WC-re.Szép nagy visszhangzós WC volt és hát próbáltam én óvatosan engedni, de nem igazán jött össze.Jó nagyokat rottyantottam, hallottam, hogy a csajom a fal túloldalán majd meg szakad a röhögéstől.Számomra nem volt ilyen vicces.Utána egy jó ideig rotyinak vagy ratykonak hívott.


-tavaly az országos általános iskolai krikett versenyen nagyközönség előtt fejbedobtam egy gyereket a labdával.


-5.-ben órák után jöttem lefelé a lépcsőn, majd megbotlottam és haverjaim előtt legurultam a lépcsőről.


Döntsetek melyik a legcikibb.

2012. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a kakisak nagyon nagyok, egy kicsit sajnállak is :D
2012. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, utólag nekem is vicces.

Meg amúgy is szeretem, ha nevetnek rajtam, az iskolában is szoktam ökörködni, meg trollkodni úgy, hogy még a tanár is röhög.

2012. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#2 nagyon röhögtem rajtad:D
2012. aug. 27. 21:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
"Egyszer dzsaltam hazafelé " Mi az a dzsaltam?
2012. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az olyasmit jelent az itteni szubkultúrában, mint az aveltam.
2012. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van olyan, hogy dszaneltam vagy dzsanoltam.
2012. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mindegyike azt jelenti, hogy mentem.
2012. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem ismerem. Ezek milyen nyelven vannak ?:D
2012. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!