Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a macska a talpára esik, a...

Ha a macska a talpára esik, a vajaskenyér meg a vajas felére, akkor 1 vajas kenyér a macska hátára kötve?

Figyelt kérdés
lécci próbáljátok ki, és írjátok le a tapasztalataitokat;) xD
2009. júl. 29. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Istenem! Ezt a kérdést hányszor kell még feltenni?! Tudod, van egy olyan funkció, hogy KERESÉS!!!!! Használd!!!!!!


Amúgy megmondom, hogy mi lesz: sosem fog földet érni, csak pörögni fog a föld felett a levegőben.

Kielégítő választ kaptál?

2009. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jóólvanmááár na:D nem jutott eszembe jobb kérdés.. de am az első 5 embert aki feltette, miért nem cseszegettétek? Miért nálam kell elkezdeni=( minnyá keresek egy jobb kérdést, éés arra is lehet válaszolni:P
2009. júl. 29. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pl. azért, mert most jutottam el odáig, hogy hihetetlen mód idegesít, hogy 58-adszorra látom ua. a kérdést. Hogy ez pont nálad jött elő, arról nem én tehetek, úgyhogy sorry.


De mi az, hogy: "nem jutott eszembe jobb kérdés"?!

Ha nem tudsz mit kérdezni, akkor ne kérdezz! Nem kötelező kérdéseket feltenni!

2009. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Am...1általán nem igaz h a macsak mindíg a talpára esik. Az egyik "némileg retardált" ismerősöm 1szer leitatta a macskájukat, felrakta a fára, és bizony nem a talpára esett. Szóval ez függ attól is h a macska fogyasztott-e alkoholt...

és lécci emiatt most ne nézzetek hülyének de az az ember annyira idegbeteg h megtette

2009. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!