Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit írjak a pályázatba?

Mit írjak a pályázatba?

Figyelt kérdés
A töri tanárom adta föl a feladatot, mert nem írattam alá a dolgozatot és ezért büntetés jár. Pályázatot kell írnom annak kapcsán, hogy a Budapest Keleti-Pályaudvar férfi WC kilincse felmondott és én arra az állásra szeretnék jelentkezni. 2 oldalasnak kell lenni és fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá.

2012. okt. 1. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól értem,a töri tanárod azt mondta,hogy 1 wc kilincs felmondott és neked kell 1 WC KILINCS állására jelentkezned?!Mit szív a tanárod?Kipróbálnám,nagyon ütős lehet.
2012. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól érted és fogalmam sincs mit szívott. De még mindig nem tudom mit írjak a fogalmazásba.
2012. okt. 1. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nincs ötletem.De ha kell másban szívesen segítek.
2012. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Másban nem kell segítség csak ebben lenne jó valami ötlet, eddig se szerettem a törit most meg még inkább utálom.
2012. okt. 1. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Rossz a hozzáállásod.Ne a törivel legyen bajod hanem a tanárral.Amúgy ha ilyen hülyeséget kér írj te is baromságot.
2012. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd föl kell olvasni az osztály előtt.
2012. okt. 1. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:

úgy érti az "állás"t, hogy neked kellene nyitogatnod a vécéajtót?

Ez tényleg nem normális :D És jól értem, hogy azért kaptad ezt a feladatot, mert nem írattad alá a dolgozatot? A dolgozatra kapott jegyet az ellenőrződben, vagy micsoda?

Egyébként ha a tanár ilyen értelmetlen feladatot ad, te is írhatsz értelmetlen fogalmazást. Mármint úgy értem, ez egy kicsit nevetséges úgy alapból... beleírhatod, hogy ez mennyire felháborító probléma, valami tudományosnak tűnő adatokat a vécéajtók kilincseinek elromlásáról, a problémákról, amiket ez okoz, akkor ezt jó hosszan ki lehet fejteni, végül valami j kis indok, hogy miért szeretnéd az állást (az előbb felsorolt okokra hivatkozva a világ megváltása vagy hasonló :D ).

2012. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!