Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én vagyok Voldemort, a sötét...

Én vagyok Voldemort, a sötét nagy úr, ki mered mondani a nevem?

Figyelt kérdés
humor,Voldemort

2013. jan. 4. 20:03
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Kimondtalak anyunak-,
2013. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
2013. jan. 4. 20:06
 3/50 A kérdező kommentje:
Akkor sötét haragom utolér, és elnyel, mivé változtassalak ? Még választhatsz is, disznó, vagy kutya ?
2013. jan. 4. 20:09
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

néztem már a harry pottert, és nagyon hasonlítanak a lények a Gyűrűk urára!

[link]

2013. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Dumbledore vagyok, és Perwollal mosom a szakállamat, na?
2013. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Te az ellenségem vagy ! Illetve nekem nincs vetélytársam, a gonosz mindig visszatér, én vagyok a sötét nagy úr, Harry Potter egy kis nyamvadt köcsög, a szüleit is kinyirtam, vele meg csak játszadozom....de meg fog dögleni, én elpusztithatatlan vagyok, a gonoszság ura, még a nevemet is rettegjétek kimondani söpredékek !
2013. jan. 4. 20:39
 7/50 anonim ***** válasza:
Ha már annyira nagyra vagy magaddal, csinálj már olyan képet magadnak, mint fiatal korodban voltál. Tök jól néztél ki. Nem tudom, mire jó ez a békakülső...
2013. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Tökéletesen nézek ki. Ez a gonoszság, sötétség arca. Nem nősülni akarok, hanem uralni ezt a nyomorult büdös Földet, mindenki engem szolgál majd, elnyelem a jóságot, a kedvességet, a jók gyengék, ....éljen a pusztitás, nevetséges, kis béna, száraz tökű Potter, rondább mint jómagam ! Ő se gondolja komolyan, hogy legyőzhet..csak áltassa magát, a kis köcsög, tanuljon már meg bilit használni....
2013. jan. 4. 21:47
 9/50 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod, a te dolgod. De ha lehet, a békákat ne bántsd már! Azok olyan cukik...
2013. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Csak ha gonoszak ! ! ! !
2013. jan. 4. 22:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!