Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Veletek is volt már olyan...

Veletek is volt már olyan hogy részegen sz*arás közben jött rátok a hányás és egyszerre jött e kettő, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen? am ez komoly kérdés, csak mivel elégé ciki és hülye szitu nem tudtam máshová írni

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még nem
2013. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem hála istennek.
2013. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Volt

es tok rosszul voltam

nyaron amikor 2.napja piáltam de úgy...ahogy még addig soha.

Sejtettem hogy rossz vege lesz..elkapott a hasmars. Kozbe ramjott a hanyinger es tudtam hogy hanyni fogok...es hat a ..kukaba hanytam mikozben f*stam xDXDXDxD

2013. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

.....Es nem volt nalam papir....

XdXd


De jó is volt ez a nyár.

2013. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn hányás közben szartam be majdnem...
2013. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Es utana

beoltottak

hogy


nem kellene a kukaba hanyni jo?!?!

:D ;D

ezt egyszer mindenkinek at kellene elnie.

2013. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát ilyen pl velem még nem volt, de olyan igen, hogy olyan részeg voltam, hogy hányás közbe bele dőltem a vécébe, meg fejeltem a belsejét amikor is egy rohadt nagyot koppant a fejem és tiszta cucc lett a hajam..
2013. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jah meg egyszer elmentem nyilvános wcre pisilni és kint vártak, de olyan részeg voltam, hogy mikor akartam felállni akkor eldőltem előre, ki az ajtón és ott feküdtem csupasz seggel egy szál punciba.... aztán összekapartak szerencsére xd
2013. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem muszáj ahhoz részegnek lenni.. elég a kalici vírus is :D
2013. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MissYvonne ***** válasza:
Nekem volt,csak nem részeg voltam,hanem valamivel eléggé elrontottam a gyomrom,mivel ment a hasam,és közben rámjött a hányás.Tényleg elég szar volt.Szóval nem,nem csak te vagy ilyen szerencsétlen :)
2013. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!