Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem értem. Nem és nem. Az...

Nem értem. Nem és nem. Az égen bárány felhők úsznak, de hova lett a juhász?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 12:45
 1/10 anonim válasza:
az is ott van ccsak nézd meg jobban :D
2013. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nézem,nézem deeeeeeeee nem láááááááátoooooooooom.Basszus,elbujt mint elefánt a cseresznye fán.
2013. jan. 6. 13:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát a juhász elbújt egy báránnyal... és.. mivel ott nincsenek lányok.. érted... magának kell megsütnie.
2013. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Süsd meg a tudományod,te sem tudsz többet nálam,csak találgatsz. :D
2013. jan. 6. 14:03
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 13:39

54%


Ennek a válaszolónak teljes mértékben igaza van! Egy nagyon öreg ismerősöm, aki felhőkre orientálódott tudós (Atmosz Ferenc) is alátámasztotta, rengeteg könyve van erről. Még mellé egy kis plusz információ, hogy elméletileg az a bizonyos juhász nem csak megsüti azokat a bárányokat hanem.. meg is.. eszi őket! Bár a bárány-ember újszülött felhőkre még senki sem adott tudományos magyarázatot.

2013. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hmmmm.Értem.Az enciklopédiába utánna nézek mert pesszimista vagyok.Gyurcsány Ferike,bár utállak ha azonos vagy azzal akire gondolok,azért köszönöm a lábjegyzetekkel alá támasztott tudományosan okfejtett válaszodat.Bár nem érzem hasznosnak válaszod de igazad lehet.Még mindig keresem a juhászt mert örökké még sem ehet.Bár már erősen elkezdett sötétedni,de én nem adom fel és a sötét égboltot is kémlelem.
2013. jan. 6. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod a juhàsz nem tud ùszni.

Vagy elkezte szàmolni a bàrànyokat ès valahol elaludt!

:)

2013. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor lábujj hegyen kiabálok,fel ne ébredjen
2013. jan. 6. 16:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Hűű, a hétszázát neki!
2013. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
juhász is van, de Botos Jeti néven van elbújva.:D
2013. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!