Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tanuljam meg a János vitézt?

Hogy tanuljam meg a János vitézt?

Figyelt kérdés
Az első 5 versszakot már tudomde a 12-ig kell csütörtökre. Tud valaki valami jó tanulási módszert?

2013. jan. 7. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is...

nyisd ki a könyvet...

aztán ülj le mellé - de ne úgy, hogy közben ott a net melletted -

és olvasgasd.

2013. jan. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eddig nekem is megvolt de mindig elterelődik a fihyelmem akár ott a net akát ninc... :-(
2013. jan. 7. 01:44
 3/7 anonim ***** válasza:

suhincs hármat a veccőddel, majd csináld meg az "üvöltő oroszlán" pózt ötször. minél gyakrabban csinálod, annál jobban fejlődik a memóriád.

[link]

2013. jan. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyál meg 2 liter teát,olvasd a könyvet és ennyi.Igy legalább leköt a pisilési inger és nem lesz időd a netre.Igaz,lehet a tanulásra sem lesz időd,de feleltetésnél tudsz mire hívatkozni.
2013. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat szerencsére hibátlanul -re lefelelem belőle!! :D
2013. jan. 10. 20:06
 6/7 A kérdező kommentje:
5-re bocsii :-)
2013. jan. 10. 20:06
 7/7 anonim válasza:
nekem úgy sikerült,hogy járkáltam közben,és olvastam olvastam olvastam,vagy 11-szer elolvastam HANGOSAN,és úgy akakrtam fölmondani magamnak...
2013. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!