Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A nevem Karcsi egy fej vagyok...

A nevem Karcsi egy fej vagyok nincs törzsem se semmi csak egy fejből állok, test nélkül születtem 4 hónaposan, ritka betegség, anyám fiatal korában viz alatti szén bányász volt és talán attól alakult ki ez a dolog, milyen a rendes élet?

Figyelt kérdés
régebb a gyerekek hivtak focizni ha nem volt labdájuk de mára már vett az apjuk nekik, és nem tudom hogy hol találok magamnak párt se, elég nehéz a hétköznapi életem mindenap egy kihivás számomra....a példaképem Rambó mert izmos,bármit megtehet ,nem adja fel akárcsak én de ö fel éri csengőt
2009. aug. 28. 00:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Karcsi te nagyon hasznos ember lehetsz a tekepályán és a focipályán egyaránt.
2009. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sose bánd! Se hasmenés, se aranyér! Aztán azon sem kell görcsölnöd, hogy a dákódat elég nagynak találja-e a csajod. Tényleg, vállalhatnál bérnyalást csajoknak! Ha jól csinálod, sorban állnak nálad és dől a lé! Aztán félrerakhatsz egy test-transzplantációra. Sok sikert!
2009. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Te lehetnél az első android!
2009. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem de sokat rokázok, és sokat fujom az orromat is , na gurulok ki egyet a konyhába mert anyum felrakta a szekrény tetejére a csokit de biztos csak syerettrtből,hogy ne unjam addig se magam
2009. aug. 28. 00:33
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
hát bizony te nagyon szórakozott ember lehetsz.. de csak hajrá :D
2009. aug. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen hogy is gépelsz? Zsebhokizni sem tudsz... Bele kell törődnöd... Bocsi, ez van! :(
2009. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
erős a nyelv izomzatom és a nyelvemel ütöm be a betüket
2009. aug. 28. 15:35
 8/16 anonim válasza:
100%
Karcsi,én megértelek mert én pedig a fej nélküli ember vagyok.De minden testrészem megtalálható ami másnak a fején helyezkedik el csak nálam máshol.A füleim a vállamon (jobb fül jobb váll,bal fül bal váll),a szemeim a mellbimbóim alatt,az orrom középen alattuk,a szám pedig a köldököm felett,de ez engemet sohasem zavart,én szeretek így élni.
2009. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lépj kapcsolatba az utolsó válaszolóval, biztos ki tudnátok egészíteni egymást...
2009. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
mármint a 17:35-el
2009. szept. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!