Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írjatok minél többen! Szerinte...

Írjatok minél többen! Szerintetek vonzóbb egy szőke vékony deszka lány mint egy kerek fenekű jó mellű, nem kövér de testesebb lány?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
a deszka nem jó.. kerek fenék tetszik viszont mennyire testes?? :S
2009. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

én a kis cicikre bukok :D

18/f

2009. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem,nem vonzóbb.(nekem)
2009. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így látatlanban nem tudom megmondani. Szőke vékony deszkából, és kerek fenekű, jó mellű nem kövér de testesebb lányból is van ezerféle, mind más miatt vonzó illetve nem vonzó.
2009. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
csak nem egy nagymellű lány vagy, aki irigy a vékony, szőke barátnőjére/testvérére?? különben ízlések és pofonok...
2009. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nem, én egy szőke deszka vagyok. és a testesebb bnőmre nagyon buknak...

RÁm kevésbé

2009. szept. 3. 17:17
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
előző vagyok.ne haragudj, én is ugyanilyen vagyok, de én nagyon szeretek vékony lenni, egyszerűen imádom (még azt is, mikor beszólnak miatta:D), mert legalább nem átlagos, és tuti,hogy nem a nagy mellem, meg seggem miatt fognak szeretni a fiúk. mellesleg én így is soknak tetszem, úgy vettem észre, de nem mindegyik akar velem járni. ne érdekeljen, örülj neki, hogy nem vagy elhízva!:D
2009. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Én is szőke hajú (inkább szőkésbarna) vékony deszka vagyok:D Jó lenne egy kicsit hízni. Amúgy szerintem az arcom is szép, de a pasik még sem akarnak járni velem. Mármint nem közelednek felém. Pedig jó lenne. Persze a dicsekvő osztálytársamnak, aki mellesleg azt hiszi vékony de eléggé úszógumis, csomó baráétja van. Nem értem mi ebben az igazság:) 17/L
2009. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
deszka... a deszka nálam azt jelenti,h se melle, se feneke. A popó meg eléggé fontos,amikor csajt méregetünk..
2009. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
nem értem miért fontos a fenék. Én ha pasi lennék, hánynék az ilyen nagyseggűktől.
2009. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!